Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem, mégis őt bántom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, mégis őt bántom, idegbeteg leszek mellette. Nem akarok szörny lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
annnnnyira jó volt minden, nem b_sztattuk egymást soha semmiért, ő nem változott én mintha megőrültem volna mindenlrt cseszegetem, és hiába fogadom meg 1edül otthon, hogy olyan leszek mint régen, egyszerűen elvesztem az eszem, mindennel letámadom. én nem ilyen ember vagyok, soha senkivel nem voltam ilyen, és én szeretem őt...nem akarok szörny lenni, félek magamtól már:(:(mit tegyek?
2009. dec. 3. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor alakult ki?
2009. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szedj egy kis magne B6 ot és B1 vitamint. Nem egyből hat, de türelmesebb leszek.
2009. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
7hónapja járunk, 1 hónapja vagyok ilyen..
2009. dec. 3. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
És Ő hogy viseli?
2009. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A MAgne B6 tényleg jó, próbáld ki!

Próbáld a szépet látni benne,milyen volt amikor először megláttad,mit éreztél ekkor, milyen volt az első csók, az első ölelés,az első éj...

Ne a rosszat keresd benne,légy türelmes vele,valószínű ö is szenved és ha nem lesz boldog melletted el is hagyhat,ha tényleg szerteted mutasd ki neki!

2009. dec. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így voltam. Ha valamit nem úgy csinált, ahogy szerettem volna,akkor mélyen úgy éreztem, ezzel engem sért. Ezért cseszegettem érte. 3 hónapig csináltam, aztán szakított. 10 kilót fogytam. Amikor elvesztettem, akkor jöttem rá, mennyire szeretem őt. Újra összejöttünk. 1 éve. Rájöttem, hogy nem voltam éppeszű, hagyni kell teret a másiknak. Ha nem jött volna vissza, egy szar lenne az életem. Erre gondolj, mikor cseszegeted. SOha nem vagy eléggé nyeregben, akármikor szólhat, hogy ez így rossz neki.
2009. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
teljesen igazatok van, és kipróbálom a magne b 6ot is:(:)
2009. dec. 4. 09:06
 8/11 A kérdező kommentje:
ezek mind jó válaszok, de nem akarom holmi vitaminra háritani a megoldást...
2009. dec. 5. 21:10
 9/11 anonim ***** válasza:
Mégis mikkel cseszegeted?
2009. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így, én is kb ennyi idő után kezdtem rá és sajnos 1 év járás után szakítottam, mert nem bírtam. Elegem lett a veszekedésekből és tudtam, hogyha így viselkedek, akkor tuti nem ő az igazi.

Viszont volt már olyan is, hogy nehéz időszakot éltem, reggeltől estig csak mentem és intéztem a dolgaim vagy érettségire készültem és emiatt vesztettem el azt, akit a legjobban szerettem. Vele 7 hónapja szakítottunk és még mindig nagyon fáj. :( Ha igazán szereted, vigyázz rá, de ha nem ő az igazi, inkább engedd el, ne kínozd magatokat!

2009. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!