Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy mégse én vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy mégse én vagyok az idegbeteg?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt, együtt élünk albérletben, most volt nemrég az eljegyzésünk. Itthon dolgozunk egy műhelyben.

Egy ideje folyton félrehall dolgokat, le van maradva. Pl egyik nap kérdezem tőle, hol a pulóverem erre azt kérdi vissza, hogy mi, hol vannak az alkatrészek? Tehát abszolút mást hall, még csak nem is hasonlót. Elég sokat szokott dolgozni, bár hozzáteszem, hogy lassabban dolgozik, mint én, ezért annyira nem dolgozik többet, mint én, csak annyival, hogy a nehezebb, fizikai munkákat ő végzi. Pár napja nem látja el a munkáját rendesen, mert egyfolytában fórumozik, halogat. Kicsi, apró dolgokat halaszt el, amiből a végén nagy dolog lesz. De ha mondom neki, hogy csinálja meg, akkor én miért piszkálom. Amit megtudok magam oldani, már megcsinálom én. Nem jó a kaputelefon, két perc alatt meg lehetne csinálni, én sajnos nem értek hozzá. Nem csinálja meg, mert állítólag szeret a negyedikről lejárkálni beengedni az embereket. Tegnap azon sértődött meg, hogy nem teszik neki a lakás, mert a negyediken van és sokat kell járkálni...Ma úgy volt, hogy délelőtt befejezi a munka rá eső részét, aztán átmegyünk szüleimhez ebédelni, anyukám nekünk sütött, főzött. Délelőtt elaludt barátom, délben felébresztettem, hogy dolgozzon. Erre, hogy ő ma nem dolgozik. Hozzáteszem valamit most is csinál a műhelyben, de nem azt, amit kéne..... Aztán kiment a konyhába, nyitogatta a szekrényeke és elkezdett enni. Mondom neki, hogy most mennénk ebédelni, miért eszik? Erre azt mondja, most megyünk enni? Nem úgy nézek ki, mint aki menni akar... Nem voltam cipőben a bejárati ajtó előtt az tény, de rá vártam, hogy magához térjen, kávézzon, borotválkozzon. Persze ezen is jól felhúztam magam, erre ő is besértődött. Mondtam neki, hogy anyukám ebéddel vár, mi lesz, erre, hogy őt nem érdekli. Most mit mondjak a szüleimnek, mondjam, hogy nem megyünk, mert összevesztünk, akkor meg elkezdenek kombinálni.

Kb ez megy mostanában, nem tudjuk elviselni egymást. Az elején azt hittem, hogy én vagyok az idegbeteg, de ezeket a dolgokat szerintem már nem lehet épp ésszel elviselni. Apróságok, de mindennap sok.

Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, de nem tudom senkivel se megbeszélni a gondjaimat, szüleimet nem akarom zaklatni, nővérem egy árulkodós, futna egyből szüleimhez, mert alapból baja volt barátommal, amikor semmi okot nem adott rá, ezek a vitáink csak mostanában vannak. Barátaim sajnos nem igazán vannak....

Amúgy 25 vagyok, barátom 31.


2011. okt. 22. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
dobd ki. talalsz olyant akivel megertitek egymast. ez mar el van cseszve, ezen mar nem tudsz mit javitani szerintem, mert ahhoz ois kellene. viszont ahogy olvasom, szrik bele nagy ivben.
2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet.
2011. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy túl sok olyan dologba kezdtünk bele, ami miatt nehéz a szétválás.

Albérletben lakunk, ha elmegy, nekem sürgősen kéne más munkát szereznem, szüleimhez nem mehetek, mert van 3 macskánk, ők nem viselnék el, nem mehetek sehova, itt maradnék, de félretett pénzem nincs :(

Már volt régebben is összezördülésünk, de most sok volt egyszerre és én is azt látom, hogy ez így nem mehet tovább :(

2011. okt. 22. 13:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért mondtál igent a lánykérésre,ha ez az egész állapot már régebb óta kezdődött?

Másik munkát keresni már most is tudsz.Még nem vagy férjnél de már most úgy vázolod fel az életed,mint,aki rab emellett a férfi mellett.Így akarsz hozzá menni,hogy egyedül semmire nem vagy képes?

Elkényelmesedik és beleszarik az egészbe,mert tudja,hogy nem fogod úgysem elhagyni,mert nem tudsz önálló életet teremteni.Ez pedig nevetséges 25 évesen.Keress másik munkát és költözz külön albérletbe,ha kell,akkor garzon lakásba,aminek kicsi a rezsije.Tegyél félre,mindig legyen vésztartalékod,amihez nyúlhatsz és akkor nem kell egyetlen hülyét sem kerülgetned a pénzéért.A macskákat tudom,hogy szereted,de most sokkal fontosabb dolog a tét,az életed.

2011. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!