Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok engedek neki? 18/F

Figyelt kérdés

A barátnőm ma mutatta milyen fényképei vannak a telefonján és volt pár hiresség is rajta, férfiak.

Mondta, hogy szerelmes belé, ez meg olyan jól néz ki.

Nem mondtam rá semmit de azért zavar, néha nem érzem magam férfinak mert ilyenekre pl. nem szólok semmit, de van, hogy észre veszi, hogy zavar...pár nap és folytassa.

Hogyan reagáljak esetleg min változtassak?

Tudom hülye kérdés de azért még is...



2014. jan. 23. 15:50
 1/7 A kérdező kommentje:

Még kifelejtettem annyit, hogy néha túl sokat mond a pasi haverjairól és annyira gond nélkűl, mintha nem is a pasija lennék, hogy ő mennyire fontos neki.

Nagyon nem akar szakitani, fél is a témától, szeret is de még is rossz érzés, hogy nem én vagyok az egyik lefgontosabb pasi az életébe...

Köszi előre is a választ:)

2014. jan. 23. 15:53
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele, hogy ez zavar.

Ha meg nem érti meg, kezdj el áradozni szép, női hírességekről, hátha leesik neki.

2014. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy túl sok minden zavart, sok minderől beszéltünk és kicsit az az érzésem lett ezektől, hogy többet nyafogok mint egy csaj :))

De amugy meg igaz hisz másképp nem menne ha nem beszélnénk meg.

Más választ is el fogadok :)

2014. jan. 23. 16:01
 4/7 A kérdező kommentje:
De amugy csak én vagyok erre túl érzékeny, vagy mást is zavarna?
2014. jan. 23. 16:07
 5/7 anonim válasza:
Nem vagy tul erzekeny, mert tenyleg van akiket zavar, amugy ezt csak ugy lehet meg oldani, ha te is mutatsz neki par csajokat akik hiresek, es majd le esik neki, h csak zavar teged, mert ot is fogja zavarni, amugy ezt csak azert csinalja, h feltekeny legy...szerintem...
2014. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy féltékeny vagyok de nem tíltok semmit neki szóval nem az a beteges féltékenyég.

De azért köszönöm :)

2014. jan. 23. 17:40
 7/7 anonim válasza:
pár nap és folytassa? amugy ez gyerekes viselkedés
2014. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!