Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e normális párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e normális párkapcsolat asperger szindromás és egészséges ember között?

Figyelt kérdés
Ebben az esetben a lány az aspergeres és a fiú egészséges. milyen pasi lenne az ideális egy aspergeres lánynak? Értelmes válaszokat várok.
2013. máj. 16. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
aspergeres = lightosan autista
2013. máj. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A második válaszolónak igaza van. Sőt az aspergeresek egy része képes lediplomázni, munkát találni és akár családot alapítani is. Az első kommentelőnek mondom, hogy értelmes válaszokat várok és nem rosszindulatú megjegyzéseket, beszólásokat.
2013. máj. 16. 11:52
 3/14 anonim ***** válasza:

nekem bejönnek a halkszavú, visszahúzódó nők


szóval nem nagy kunszt egy ilyen nőnek párt találnia

2013. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lehet egy átlagosan türelmes, toleráns pasival. Fontos, hogy türelmes legyen és inkább csendesebb, visszahúzódóbb típus.
2013. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a 3. és a 4. kommentelőnek köszönöm az együttérző hozzászólást. Egy aspergeresnek egy visszafogott, toleráns, ambíciózus, művelt pasi való. Én is érintett vagyok és lány, és úton vok a diploma felé. Várok még válaszokat.
2013. máj. 16. 12:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem működhet,de ehhez olyan partnert is kell találni.
2013. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha valóba szereted és nagyon sok türelmed van hozzá meg kitartásod akkor igen működhet
2013. máj. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én férfiként szintén érintett vagyok az aspergerben, de még a párom is. Nős vagyok két gyerekkel.

Türelmesebb, toleránsabb emberke kell melléd. Nem hiszem hogy gondod lenne belőle. Max akkor ha nagyon súlyosan vagy érintett. Csak mondom, hogy pl az aspergeresek nagyon jól tolerálják egymást, szóval attól sem kell megijedni, ha ilyen párba botlasz. Nem halmozódik a probléma, hanem inkább jó.

2013. máj. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, sok esetben észre se veszik valakin, hogy beteg, főleg a nőknél. Miért lenne probléma? Egy autista már lehet komoly probléma.
2013. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
utolsó előtti kommentelőtől szeretném kérdezni, hogy a gyerekeitek aspergeresek vagy egészségesek?
2013. máj. 16. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!