Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ragaszkodás VS féltékenység....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodás VS féltékenység. Szerintetek mi fér bele egy komoly párkapcsolatba? Hova lehet egymás nélkül elmenni? Mi az, ahonnan már nem fér bele? (haverok, sörözés, meccsnézés, bulik stb) Mi az, ami már féltékenységnek számít?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Elmegyek úgy szorakozni egyedül vagy a csajokkal úgy hogy nem tud róla az nálunk nem fér bele. Utólag ha megtudná a párom biztos féltékeny lenne. Hiszen biztos oka volt ha nem szóltam! Talán vmi pasi! Az más tészta ha megbeszéljük, de még ilyenkor is előfordul hogy rosszul esik neki ha nélküle megyek, embere válogatja.
2009. dec. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bárhova el lehet menni egyedül,nem az számít,hogy a párok mindenhova koslassanak egymás után.Ha megvan a bizalom és egyik fél sem adott soha okot a féltékenységre,akkor minek bármit is tiltani,amúgy sem értek vele egyet,hogy egy párkapcsolatban egyik megmondja a másik,hogy mit tehet,hova mehet.Egyenrangú partnereknél ez nem fér bele.Ha valaki meg akarja csalni a másikat az talál rá módot,akkor is,ha láncon tartják.

Persze a féltékenységet nehéz elnyomni,hisz félünk attól,hogy elveszítjük a másikat,de muszáj és bízni is muszáj!

Hogy mi számít féltékenységnek? Például ez a "kijárási" tilalom,az állandó ellenőrzések,egymás mobiljában,e-mailjében kutakodás vélt nyomok után.Vagy kérdezősködés,hol járt,mit csinált,kivel volt.Természetesen mindezt arra kihegyezve,hogy volt-e ellentétes nemű a közelében aznap.

2009. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kimaradsz éjszakára az tuti nem fér bele!
2009. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírni a leírhatatlant.Amiket írtál az szerintem belefér mind,vagy legalábbis nem látok benne olyat ami nem lenne OK.Bár teszem hozzá ezek inkább fiúdolgok,bár ma már annyi nő is művel ilyeneket.Szerintem a féltékenység valahol ott kezdődik ha nélküled megy valahova a párod és te nyugtalan vagy emiatt,ideges és benned van a "mit csinálhat vajon most..."Ez a bizalom hiánya,ami már végül is valami olyan.Aztán erre jön a faggatózás,a "milyen volt?"kérdések amikre nem is a választ várja az ember hanem arra kíváncsi volt-e valami "olyan"-és ezzel lehet elérni hogy a másik hazudozni kezdjen a béke végett.Nekem valami ilyen.
2009. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A meccs a haverok és a sörözés belefér, néha én is elmegyek vele, hiszen a barátokkal is kell foglalkozni!
2009. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell éjjel nappal egymáson csüngeni. Főleg nem lehet megszabni a másiknak hogy hova mehet és hova nem. Az már gáz amikor csak engedéllyel mehet az ember valahova...

Egy normális kapcsolatban meg lehet beszélni hogy "na én most elmegyek haverokkal sörözni" vagy akármi más, és a másik elengedi, mert bízik benne. Ha féltékenykedik, nem akarja elengedni, akkor ott valami már hiányzik, sosem lesz igazán jó kapcsolat belőle.

2009. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem minden belefér, csak szólni kell előtte a másiknak. A férjem általában elhív a haveri sörözésekre, mert kedvelnek engem a barátai. Az más tészta, hogy nem mindig van kedvem. Ha olyan helyre megy, ahol nagy tömeg van,pl kiállításmegnyitó, akkor csak jelzi, mert tudja, hogy nem mindig mennék, mert nem bírom a levegőtlenséget. (Jelenleg várandós vagyok.) Azt utólag megnézzük együtt. Barátnős programokhoz (ruhavásárlás, ilyesmik) nem hívom, máshová igen. Ha van kedve, jön, ha nincs, nem. Elutazhatok vidéki barátnőmhöz, ott is alhatok, akkor is, ha ő nem tud jönni. Elmegyünk egymás nélkül alkotóházba, ha egy kis nyugira van szükség. (Mindketten művészeti területen dolgozunk.) Nyugodtan bulizhatna is nélkülem, csak nem akar. :) Tudjuk egymás mailjelszavát, de sosem olvasgatom a leveleit, és biztos vagyok benne, hogy ő sem az enyémeket. Én szoktam megválaszolni a rajongóktól kapott leveleit, mert türelmesebb vagyok. :) Összefoglalva: ha nincs bizalom, akkor megette a fene.
2009. dec. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem ezek beleférnek... bulizni technikai okokból a barátnőm nélkül szoktam (2havonta egyszer) menni.. akkor szokott kicsit féltékenykedni, de nem vészes
2009. dec. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

egymás nélkül bulizni nem igazán

max ha ő a munkatársaival,de ez max félévente,én meg inkább nappal beülni egyetemen sörre....

de mivel társaság közös lett az évek alatt,igy együtt inkább

egy helyen vagyunk,de nem csüngünk egymáson...

meccset otthon néz az apukájával:D sör ott is van,bár nem igazán iszik...

hogy miért nem megyünk külön akármerre? 2 oka van:

-időhiány (egymásra örülünk ha van idő melo+suli mellett)

-én érzem,hogy milyen rossz a tudat h nélküle...neki sem jobb hogy nélkülem...akkor minek lennénk külön? még mindig nem unjuk egymást...

2009. dec. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!