Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog ez? Milyen viselkedés?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen viselkedés az amikor egy lány a barátja előtt úgy stírol más pasikat hogy közben még hangosan mondja előtte (és mások előtt is), hogy hú de milyen jó pasi. Máskor meg a barátjának a szemébe mondja hogy akármikor akárkivel meg tudná csalni, meg olyanokat mond neki hogy a barátja helyett lehetne neki 20 pasija stb.... és az ilyen szövegektől a srác már teljes lúzernek érzi magát, mintha csak sajnálatból lenne vele az a lány. Ezekben a megnyilvánulásaiban vannak kurv*s viselkedési formák ?
2009. dec. 3. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem hogy vannak,ez maga AZ !Nem te vagy a gyerek ugye?Ez a "nő" egy szörnyeteg,nem tudom miért érzi magát valaki attól többnek hogy más lelkébe gázol,vagy maga alá kényszeríti.
2009. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek!Szánalmas viselkedés.Akár te vagy az a pasi,akár az ismerősöd,egy jó tanács: Csaj lapátra,de gyorsan!!!
2009. dec. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy féltékennyé akarja tenni a srácot, de ami még valószínűbb, ez a lány nem elég érett egy párkapcsolatra. Én dobnám,tuti.
2009. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Remélem meghal a ribanc. Imádkozom érte.
2009. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem méltó, hogy kopaszra nyírd ecsém.
2009. dec. 4. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabályos lelki terror. Én azt mondanám a pasi helyében, hogy legyen inkább azzal a másik hússzal, viszlát.
2009. dec. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

egy lelketlen rib@nc ez a lény.nem érdemel meg semmien pasit.ha te vagy az a srác akiről beszéltél akkor csak ezt tanácsolom neked : bármien jó csaj is(márha az) ne félj szakiitani vele.ennél a kurv@nál biztos jobb jár neked.ne aggodj amiatt h nem találsz jobbat,ennél a roh@déknál csak jobbat találhatsz,aki őszintén szeret.dobjad,sürgősen.ilyet senki sem tehet a pasijával.meglátod ,ha dobod,találni fogsz egy aranyos,gyönyörű,szeretetre méltó lányt.az ilyen lelkiterrorista szívtelen rib@ncokat meg kilóméterekre kerűld el a jövőben.jah és tégy meg nekem vmit:amikor szakiitassz vele akkor mond a képébe h egy lelketlen,szeretetre méltatlan büdös rib@nc.


ha nem te vagy az a srác hanem egy haverja akkor győzd meg és bátorítsd a szakiitásra,ha egy női haverja vagy akkor ugyanúgy győzd meg és izomból ruházd meg a csajt :P

2009. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsót kiegészíteném: és ha csajhaverja vagy... beszéld meg a sráccal, hogy le fogod smárolni, a lány szeme láttára. :D Akkor majd sírni fog a k*rvája.
2009. dec. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szándékosan el akarja üldözni a ráakaszkodó srácot.
2009. dec. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a gyerek meg is érdemli ezt a csajt. én állcsúcson vágnám a p.csát mint minden vmire való férfi!
2009. dec. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!