Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem megy el egy nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy el egy nő egy előre megbeszélt randira?

Figyelt kérdés

Mondhatta volna, hogy ne álljak feleslegesen egy órát a hidegben.


Úgy látszik, egy beteges nők élvezik, ha fájdalmat okozhatnak.


2014. jan. 23. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
10 Meg is vagy emberke. Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna, hiába az uj reg-ed:DD
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A legjobb az lehet, mikor kezded kibontani a ruhákból és ott lóg a pénisze. Na ezt nem lehet IP alapján kideríteni :D
2014. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ip címet nem könnyű megszerezni és ha meg is van mit kezdesz vele? Attól még nem fogod tudni ki ül a gép mögött.

Kb fel kéne hackelned a gépét és a kameráján keresztül megnézni, hogy megbizonyosodhass róla.

2014. jan. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vagy ott volt és megfutamodott.. Vagy nem votál szimpi neki.. Valami közbejött... Késett a busza... Lekéste a vonatot.. Stb
2014. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
# 11 gratulálok Columbo nyomozó, a szövetségieknek szóltál már? :DDD
2014. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Költőnő? ***** válasza:

ez roh*dék dolog!

Persze ha nincs rá egyéb elfogadható ok, bár a mai elektronikus világban ezer módon tudott volna szólni...:S

2014. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Látott előtte rólam képet, annyira nem ijeszthettem el.


A környéken egy nő sem volt (kivéve egy-kettőt, aki a pasijával sétált).

2014. jan. 23. 21:19
 18/19 anonim ***** válasza:

Meggondolja magát, internet troll-ezzel szórakozik, akármi lehet...


Bárkivel megeshet. Nekem is volt ilyen egyszer. Aztán a pasi így meg úgy új esélyt kért. Megbeszéltem vele a következő randit, de nem mentem el! Utána ő jött reklamálni hogy miért nem voltam ott. Csak annyit írtam neki, hogy most már tudod milyen érzés....és nem beszéltem vele többet.

2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elég hülye vagy ha 1 órát képes voltál fagyoskodni érte. Rossz kedvem lett volna, akkor max 5 perc, ha jó akkor max 10 percet lettem volna hajlandó várni. Főleg ha nem is értesített hogy késik.
2014. jan. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!