Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósproblémák? Kedves párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósproblémák? Kedves párkapcsolatban élők, nektek is megadatik a szerencse egy kedves anyóshoz? Hogy győzitek?

Figyelt kérdés

Ez egy sajnos igen gyakori probléma a párkapcsolatokban, nekem a 4. párkapcsolatom van, de az első ahol az anyós egy igazi boszorka. Pedig velem nem szoktak szemétkedni, mert nem vagyok bunkó és illedelmes ha kell, el lehet beszélgetni velem. De ez a nő..

Ti hogy élitek át, ha beleestetek ebbe a helyzetbe? A párkapcsolat nincs veszélyben, vagy elronthatja azt ez az egész?


2014. jan. 24. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs ugyan, mert nagyon kedves a párom anyukája, de elképzelve a helyzetet, én igyekeznék nem felvenni a hülyeségeit. Egy a lényeg, hogy a párod ne legyen befolyásolható általa. Koncentrálj csak a kettőtök kapcsolatára, anyós pedig egy szükséges rossz, akit néhanapján el kell viselni, semmi több.
2014. jan. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen egyszerű, mert pont hogy befolyásolható.

És nem csak néha napján kell elviselni, mert ideköltöztem, és ugyan nem lakik itt, nagyon sokat jár ide, és olyan bunkó, hogy az nem igaz. Pedig nem adtam rá neki okot.

Legutóbbi: trafikban dolgoztam, de felmondtam, mert kirabolták éjjel, és családom mondta, hogy ne dolgozzak ott, mert veszélyes inkább keressek mást. Mikor bejelentettem itt, fel volt háborodva meg olyanokat mondott, hogy mit féltem én az életemet, valamiben meg kell halni, ha leszúrnak akkor leszúrnak, egyébként megtehetik máshol is stb stb... Párom nem szólt közbe, szépen végighallgatta, majd a szobában közöltem vele, hogy már nem bírom hazamegyek, de könyörgött hogy ne menjek, én meg mondtam hogy velem ne beszéljen így, nem adtam rá neki okot, majd bekiabál, "miért ki vagy te?". azt ekkor szólt neki hogy mostmár elég legyen, de mint hallottam még ő kért tőle bocsánatot.

Nem akarom, hogy ennek rovására menjen, de nagyon közel járunk hozzá. :(

2014. jan. 24. 08:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Háááát nálunk sincsen anyós probléma. Egyrészt jó fejek, a két anyuka teljes mértékben elfogadta a gyerekük párját, anyám pl: második lányának tekinti a feleségemet.

De a határok kijelölése, hogy az anyós "meddig mehet" el, az mindig a saját gyerekén múlik. A te anyósod "kordában tartása" a párod feladata.

Én is, és a feleségem is olyanok vagyunk, hogy az életünkbe belepofázás NINCSEN! És a családunkban a párunk mindkettőnk részéről tabu téma, tehát vagy jót, vagy semmit. Párom nagyanyja egyszer kezdett megzakkanni, és szólt be rám, feleségem letépte a fejét :D (nagyon leb--ta). Nekem apám szól be időnként a páromra (nem rosszindulatból, hanem közismerten egy tuskó, ő ilyen) és nem marad válasz nélkül.


Szóval a "boszorka" nem a e feladatod.

Másfelől nézd egy kicsit más szempontból is. A párod anyjával való kapcsolatára figyelj.

Ilyenkor derül ki, hogy mennyire "anya pici fia". Mennyire férfi, mennyire érett.

Egy érett igazi férfit az anyja gyakorlatilag nem tud irányitani! A pasit viszont nagyon is.

2014. jan. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 gyZoli85 ***** válasza:
Az exem anyja ebből a szempontból egy kifejezetten undorító nő volt. sunyi alattomos , hátulról támadó. És az volt az érdekes h nem is engem szapult, hanem exemet próbálta mindig lejáratni előttem (érdekes anya az ilyen)...nagy zsarnok volt az öreg lány, de szerencsére , amikor nagy néha engem is megpróbált bekóstolni, pár mondattal lerendeztem. Nem alpári paraszt módon, hanem ésszel, ügyesen.
2014. jan. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a nagy baj, teljesen az irányítása alatt van mindkét fia :( a 23 éves is, meg a 29 éves is. Soha nem lesznek képesek teljes határozottsággal rászólni, leállítani.

Nagyon utálnám, ha ez végett menne tönkre a kapcsolat, bár sajnos ilyenkor azt is látom, hogy ha baj van, nem számíthatok rá. Tapasztalhattam már mondjuk egyszer-kétszer. Volt, hogy megvédett, vagy mellém állt ha olyan volt a helyzet, de az nem feltétlen az anyukájához fűződött.

Itt nekem kell megszokni, vagy pedig megszökni, mert változás csak rossz irányba lesz, jóba biztos nem. :(

2014. jan. 24. 08:38
 6/9 gyZoli85 ***** válasza:
Egy idő után be fog telni Nálad a pohár. Főleg amikor ne adj Isten, valami számodra fontos dologba fog "anyuka" beledumálni, kedves párod meg vagy lapít mint szar a fűben, vagy nem veled fog egyet érteni. Hidd el, akkor neked is el fog szakadni a cérna.
2014. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hallottam a testvérének már lehetne gyereke, de az anyja elvetette a gyereket... ő magyarázta meg a lánynak is meg a Gábornak is hogy vetessék el. MILYEN EMBER AZ ILYEN?? Itt is beleszólna igen, bármibe. Nekem fontos dolgokba is. De a legfontosabb a párkapcsolatom, mert a páromat nagyon szeretem, de sokáig nem mehet így.
2014. jan. 24. 09:05
 8/9 anonim válasza:
Èn is hasonló helyzetben vagyok 3 hónapos kapcsolatomnak az anyós jelölt miatt lesz vége mert saját tulajdonànak érzi a 25 éves fiát és arra vette rá hogy szakitson mert ő sose fog elfogadni
2014. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Kb két hónapig az anyósomnál életünk a párommal mielőtt közös albérletbe költöztünk. Az elején még semmi probléme se volt köztünk, de kis idő múlva azt vettem észre, hogy folyton piszkál beszól. Amikor észrevette, hogy figyelmen kívül hagyom a csípős megjegyzéseit akkor meg folyton a párom exével hozakodott elő. Persze olyankor amikor a párom dolgozott. Egyfolytában azt mondogatta, hogy az XY (jelzem a csajt a becenevén hívta, nekem még a nevemet se mondja ki :D ) mennyire kedves édes aranyos volt és a párom milyen boldog volt vele mennyi mindent vett neki és milyen sok dolgon keresztül mentek a 4 év alatt, bár a csaj elvetetett egy gyereket tőle meg elég közönséges életmódot élt, de ennek ellenére is ő a kedvenc... Mikor már meguntam beszóltam neki, hogy a kicsi fia mégis velem van és nem a drága kedves kis exével és ennek nyilván oka van. Ekkor nem tudott már mit vissza szólni. Azóta Hál Isten elköltöztünk és kiderült, hogy babát várok, valamilyen furcsa mód mióta nem élünk ott szinte ki nyalja a seggem is már bocs a fogalmazsért :D
2014. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!