Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem tudok turelmes lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudok turelmes lenni vele mint regen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig van valami amin veszekedjen...vagy egy idopont, vagy egy "hol voltal delelott" vagy egy "miert voltal a baratnoddel" vagy vagy vagy...lehetne sorolni

Nagyon szeretjuk egymast, mar mar "megkoti a kezemet", es en ezt is elfogadtam, csak mert szeretem...az utobbi idoben csak azt latom h allandoan van mibe belekosson, gyerekes marhasagok, es ha belemkot en mar egybor kiborulok, es hisztizek neki, sirok... elgondolkodok a szakitason stb stb...pedig tenyleg marhasagok, csak mar nem birom h belemkot...nagyon szeretjuk egymast...csak valahogy mostanaban ez a fele mas lett:( mnit tegyek? (18 eves lany)


2008. júl. 17. 22:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hagyd ott

ha most ez van, lehet majd megszűnik de később megint ez lesz

2008. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem fogom otthagyni...nem tudom ott hagyni...nem akarom othagyni...Szeretem es szerelmes vagyok bele...es O is szeret...olyan valaszokat kernek ami megoldja de nem szakitas aran!!!
2008. júl. 17. 22:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeretitek egymást, akkor túl kell vészelni vhogy ezt az időszakot. Üljetek le és beszéljétek meg őszintén a problémákat! Egy picit mindegyikőtöknek változnia kell, s lehet, hogy ismét jó lesz a kapcsolatotok!
2008. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valami lappang amögött, hogy ilyen feszült a barátod? Nem lehetne megkérdezni, hogy miért van ez?
2008. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

egy olyan ket hete ez van...:( mar beszeltuk...es mar kerdeztem...en probalok valtozni, azt mondja legyek turelmesebb, de nem tudom hogyan mikor belekot mindenbe...

igazatok van, meg beszelnunk kell...

csak mar...kicsit...belefaradtam...sokszor ugy erzem mar olyan mindegy...pedig nem:(

2008. júl. 17. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem is pontosan ez a volt a bajom régebben... mindig belekötöttem a barátnőmbe, pedig szerettem nagyon... szerintem a féltékenység miatt köt beléd (én legalábbis így tettem). próbáld meg éreztetni vele, hogy mindennél jobban szereted és, hogy megbízhat benned. egy idő után minden a régi lesz és még a kezedet se fogja úgy megkötni ha már teljesen bízni fog benned
2008. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

koszi:) tudom... illetve sejtem h ez a baja...viszont nagyon sokat vagyunk egyutt, a barataimat hanyagolom miatta, keveset is talalkozom veluk...

okot nem adtam a bizalmatlansagra, es o is tudja ezt...es megis ez van...en probalom:) igyekszem megerteni...es megertetni vele...

2008. júl. 17. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha most azt mondom, amit őszintén hasznosnak, és a saját életemben működőnek tapasztalok, akkor tuti, hogy lehurrognak, hogy ne itt térítsek, de akkor is ideírom, mert mi ezt szoktuk tenni a feleségemmel, ha összeveszünk, és ettől minden elsimul.


Imádkozzatok.

2008. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igazad lehet:) amugy a baratom nagyon vallasos, es en is vallasos vagyok... kosz
2008. júl. 17. 22:43
 10/11 anonim ***** válasza:
nálam is ez volt a helyzet...és rájöttem azért mert túl sokat voltunk együtt...így egy kicsit nem láttam és minden rendbe jött:);)
2008. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!