Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le kéne erről mondanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kéne erről mondanom a barátom kedvéért?

Figyelt kérdés

Kiskoromtól kezdve sportolok, nekem ez a mindennapjaim részét képezik. Számomra a napi kikapcsolódás az jelenti, hogy korán reggel felkelek és futok egy hatalmasat, hetente kétszer pedig csapattal játszok. Eddig szintén sportoló barátaim voltak, hasonlóan éltünk, együtt jártunk reggelente futni, nem volt ebből semmi probléma. Néhány hónapja új párom van. Ismerkedésünk alatt kiderült már, hogy ő nem sportember, de nincs vele gondja, ha valakinek ez fontos. Mondtam neki, hogy a napi reggeli futás és a csapatjáték heti kétszer nekem mennyire fontos. Mosolygva mondta, hogy semmi probléma nincs ezzel.

Azonban néhány hete, elkezdett morogni, hogy reggelente nem vagyok ott mellette. Hiányok az ágyból. Kompomisszumot kötöttünk, hétvégente este jártam csak futni. Akkor emg az volt a baja, hogy az estéket nem töltjük együtt. A héten amikor pakoltam össze a holmimat, már az edzéssel is baja volt, miért kell oda mennem, miért nem foglalkozok vele. Akkor elég élesen felcsattantam, hogy tudta jól, hogy nekem ez fontos, miért kéne a hobbimról lemondanom, csak azért mert neki nem tetszik. Megsértődött, de meg tudtuk beszélni. Ma reggel viszont az egész előlröl kezdődött. Szünetet kértem, úgy érzem meg akar változtatni, nem szeretnék senki miatt lemondani saját magamról. Kötöttünk kompromisszumot, az sem volt neki elég. Jogos, hogy szakításon gondolkodok vagy valóban nekem kéne erről lemondanom?


2014. jan. 12. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
szakíts vele. mi lesz később?
2014. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ismerj meg engem, én megyek veled futni :P
2014. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ganjamanya ***** válasza:
hagyd ott, majd más elfogad
2014. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
77%
Eszedbe se jusson lemondani egy számodra ilyen fontos dologról. Ha már az elején ilyen elvárásai vannak, mi lesz később, akkor majd miről kell lemondanod? El se tudnám képzelni, hogy ilyen helyzetbe hozzam azt akit szeretek. Ha szeretem! Kössetek kompromisszumot amit mindketten be fogtok tartani. Ha nem hajlandó rá, ints búcsút Neki, nem Ő a Te embered.
2014. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Hasonlo volt nekem is, csak nem mormogassal intezkedett.. Kidobtam a csajszit miatta, nem szeretem ha meg akarjak mondani mit tegyek foleg, ha azt letiztaztuk a kapcsolatunk elejen. Annyit mondok ne engedj a dologbol ne.legyel papucs.
2014. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%
Ne szakítsatok, a szeretet mindent elvisel :D A helyedben megpróbálnám megtalálni az arany közép utat, mert az sem jó, ha nem vagy vele eleget meg az sem, ha abbahagyod a futást. Ha eléggé szeretitek egymást akkor meg tudtok beszélni valamit, mondjuk, hogy csak minden második nap mész futni, vagy nemtudom.
2014. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Moszuke ***** válasza:
76%

próbáld meg neki egyszer(!) elmagyarázni, hogy neked fontos a testmozgás és az edzés.

reggelente meg igazán járhatna veled futni. vagy hétvégén.

aztán ha hazaértek kap egy kis szexet cserébe:)

fitt lesz és egészségesebb.

az önértékelése is kicsit más lesz.


szerintem itt most azzal van baj, hogy ez a srác szeretet éhes és próbál minden percben magához láncolni téged.

neked pedig természetes a reakciód, hogy a szituációból menekülj.

te próbáltál engedni önmagadból, erre ő valszeg vérszemet is kapott.


nem kellett volna engedned. ha elfogadott olyannak amilyen vagy, akkor nem hozza fel később sem a témát.


egy végső próbát szerintem még megér, hogy elmondd neki, hogy te nem vagy hajlandó ő miatta eltunyulni, egész életstílust változtatni.


a pasid amiatt szereted beléd aki voltál nem amiatt akivé tenni akar nem?

mert ha abba szeretett bele amivé át akar téged változtatni akkor menekülj... akkor sosem leszel elég jó neki.

tudom.. mert én is ilyen voltam:)

ez baromi sok meló, hogy elfogadd, hogy a párod milyen és ne akard megváltoztatni.


ha a te párod ezt észreveszi és akar a hozzáállásán változtatni akkor adj egy esélyt, de ha nem akkor keress olyan párt aki olyannak szeret amilyen vagy, nem pedig olyannak amilyen "lehetnél"

2014. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden második napra biztosan nem szeretném csökkenteni. Nekem ez olyan kikapcsolódás, mitn neki munka után az egy óra játék a gépen. A hétvégi reggeli futásról lemondtam, ennél többet nem tudok és nem is akarok beáldozni.
2014. jan. 12. 18:35
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

előbb arra kér, hogy ne mindig fuss, aztán hogy ne fuss, aztán ...

Vannak olyan pontok a párkapcsolatban, amikor el kell dönteni, hogy a saját életedet éled, vagy övét!

2014. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
dobd ki
2014. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!