Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak jó csajok lúzerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak jó csajok lúzerekkel?

Figyelt kérdés

Mostmár arra lettem figyelmes, hogy 10-ből 9 csajra/jó csajra jut egy nyomorék csávó, akivel együtt járnak. Egyszerűen nem értem, mert a csávókról süt,hogy soha életükben nem tettek semmi férfiasat. El vannak tévedve a világban, és összevissza alakoskodnak, megjátsszák magukat. Egy kilométerről látszik, hogy a pasi személyisége kimerül a rajta lévő ingben egyébként meg teljesen életképtelenek. A jó csaj meg nemhogy beszél vele(ami önmagában is csoda lenne), hanem még hozzá is ér,sőt! Megöleli.


Szóval ezt egyszerűen nem értem. Ha lúzerkedtem sose szedtem fel csajt, csak akkor ha jól csináltam a dolgokat. Ezek viszont képtelenek férfias cselekedetekre. Tipp?


2009. dec. 4. 11:18
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
86%
Te mondod azt, hogy azok lúzerek, és azt is, hogy te meg jól csinálod a dolgokat, férfiasan. Csak ettől még ez nem feltétlenül lesz igaz, azaz lúzereszhetsz másokat, csakha sikerül nekik az, ami neked nem, akkor talán ideje volna átértékelni a nézőpontod:P
2009. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Egy-két hetente szedek fel új csajt. Igazán jót csak havonta. De mostmár állandóan belefutok abba, hogy barátja van a csajnak ott a helyszínen és full nyomorék. Már ott tartok, hogy le fogom őket ugatni.
2009. dec. 4. 11:28
 3/41 anonim ***** válasza:
75%
Vagy gazdag, vagy a csaj nem az átlagba tartozik és tényleg bejön neki (z0mg)
2009. dec. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a gond. Rólad süt édes pofám, hogy úgy váltogatod a csajokat mint más a fehérneműt.Szerinted miért is nincs barátnőd "jó csaj"? Amúgy meg miért is zavar annyira, hogy a "jó csaj" lúzer pasival jár? Inkább ne keress senki egyszer csak találkozol azzal a személlyel akinek úgy ahogy vagy bejössz.
2009. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolat nem lóverseny. Ha 1-2 hetente szedsz fel valakit, akkor jószerével a nevét sem tudod megjegyezni.

Talán az általad lúzernek gondolt fiúk odafigyelnek a lányra, és nem csak önmagukra. Erre gondoltál már esetleg?

Amúgy férfias egy férfi tud lenni, a kisfiúk kisfiúsak és hetente szednek fel csajokat.

2009. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
És mit foglalkozol azzal, hogy kinek kije van, ha szedegeted a csajokat? Jelentsd fel a g*c*be, ha nem tetszik valami, vagy ne foglalkozz mások életével.
2009. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknak fontosabb az, hogy őket szeressékmeg tiszteljék, mint az, hoyg most egy vagány csááávóó ott legyen nekik és 1 héát múlva hagyja a francba....ilyenért egy normálisabb csaj nem teszi tönkre a kapcsolatát...de mivel te tönkre akaro tenni és nincs semmi fogalmad, hogy milyen a kapcsolatuk szerintem ez is bűn.


Csak hogy tudd, a hir gyorsan terjed és a csajok nem szeretik az olyan pasikat akiknek csak 6 hónap alatt 20 barátnőjük volt...mert ezután is olyan lesz és őket is megcsalja, elhagyja...

2009. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a lúúzerek talán csak látszólag azok...

Ne becsüld le az "ellenfeled" meg másokat mert nem tudhatod, mi rejtőzik bennük.mLáttam én is olyan emebreket akik sokan lúzernek néznek...de nem azok csak nem mutatják, hogy milyen jók.

2009. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Azért zavar, hogy a jó csaj lúzer pasival jár, mert lemegyek bulizni és tele van ilyennel a hely. Nem tudok érvényesülni. Az összes jó csajra jut valami nyomorék, és rám néznek ferde szemmel, hogy leszólítom őket.


Egyébként meg foglalkozom a lányokkal. Voltak párkapcsolataim (jó csajokkal), de most vadászatban vagyok. Csak akkor váltogatom őket, ha rá vagyok kényszerítve, mert nincs az a nagy érzelem.

2009. dec. 4. 12:04
 10/41 A kérdező kommentje:
De az ilyen az nemcsakhogy szereti,meg tiszteli, hanem kinyalja a lába nyomát. Látszik a fején,meg a testtartásán, hogy meg van rémülve, vagy megjátssza magát.
2009. dec. 4. 12:08
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!