Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meddig varnatok egy elerhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meddig varnatok egy elerhetetlennek tuno nore?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
t = 0s
2014. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyerek, szóval nem várnék rá ha ezt látnám ismerkedésünk kezdetétől akkor 1 hét és pá.
2014. jan. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 2-3 hónapot vártam... Ugy gondoltam lehet nála egy csepp esélyem, mert egéz jooban voltunk, de az volt az érzésem, hogy ő nem tudná azt az érzést viszonozni felém, amit én felé érzek... Így feladtam :)
2014. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 ASOT ***** válasza:

Honnantól számítva? Onnan, hogy 1x már találkoztunk?

Attól függ milyen sűrűn találkozunk mert ha 1 héten 1x akkor azért adok 3 hetet :)

2014. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elérhetetlen akkor ne várj rá! Én is vártam sokat, de hiába, ami nem megy az nem!
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan várj míg a pasitját kiszipolyozza, majd a tied lehet, addig amíg téged is ki nem semmiz.

Tehát sokáig nem kell várnod! Régen rossz ha megismerkedtél és várni kell valami miatt..., mert ez az amaz....

... nevetséges a kérdés...

2014. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Álomvilágban élsz kisherceg.

Miért vársz? ... mert mással van?

Biztos korrekt nő, utcasarokra való. Gondolom előadja a nagy tragédiát, meg milyen nehéz neki, közbe kellene neki mind a két fsz! A sorsa az lesz ahány pasi annyi gyerek és egy roncs lesz, mert ő azt hiszi, hogy tökéletes...

Hamupipőke

2014. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Haverok voltunk,amikor meg többet akartam,azt mondta visszamegy a régihez.Na,ki is békültek.Szerintem nem lesz belőle semmi hosszú távon. Ha próbálnám szétszedni őket,vagy továbra is fűteni,szerintetek sikerülne ?
2014. jan. 28. 09:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nézesd meg magad orvossal.

De előtte olvasd el mit kommenteltél, mit képzelsz magadról? hje liba

visszament egy régi kapcsolatába, amikor te akartál tőle valamit, most megint akarsz, leakasztanád a polcról megint, mert nincs jobb.... Akkor nem kellettél, akkor most miért? ...Szerinted miért nincs jobb? valószínüleg azért, mert ennyit érsz, látja, hogy a volt párja még mindig többet ér,mint te

lehet, hogy meginog megint egyszer, de van tudod még bizonyos emberekbe tartás... lehetsz kispados, akit majd ha lesz jobb becserélnek, luzerke

2014. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9 lehet ez is egy szemszög,de nem az volt a kérdés öreg,hogy én mit képzelek magamról,hanem ,hogy mennyi az esélye.Ez az arc nem az ő partyja. Nehogy már majd a csaj jön nyomulni,hol élsz te ?
2014. jan. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!