Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes ez a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes ez a fajta őszinteség?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel (25) 2 éve vagyunk együtt. Nem rég beszélgettünk arról, hogy hogyan képzeljük el együtt a jövőnket, és hogy milyen bizonytalanságaink vannak még. Neki pörgős, temperamentumos stílusa van, én komolyabb, tartózkodóbb vagyok, de hát ez 2 év alatt nyilván kiderült, kicsit közeledtünk is egymáshoz ebben. Ő lazább, karakánabb, nagyhangúbb srácot, én meg komolyabb, megfontoltabb lányt képzeltem el korábban magam mellett, ezt megbeszéltük, de megegyeztünk abban, hogy így szeretjük egymást. Aztán ma, miközben meghitten beszélgettünk az ágyban, pironkodva bevallotta, hogy neki az olyasmi stílusú srácok tetszettek (tetszenek?) igazán, mint az XY, akivel eddig mindketten csak 1x találkoztunk. Azt hittem, hülyét kapok ettől... Meg volt lepődve, hogy miért vagyok kiakadva, mert hogy ő csak őszinte volt, és szeretné, ha tudnám, hogy benne most milyen gondolatok vannak. Nekem, persze, nagyon rosszul esett. Mert az még oké, hogy múltkor megbeszéltük, hogy egy kicsit mindkettőnknek kellett kompromisszumot kötni a másikért, hiszen valamit valamiért, senki sem tökéletes(en olyan, amilyet álmodik az ember gyerekkorában). De ezt így, névvel, fájt újra hallani. Persze, aztán bocsánatot kért, és láthatóan nagyon-nagyon bánta, és én is tudom, hogy összességében csak őszinte akart lenni. Mindig is jellemző volt rá, hogy akkor is őszinte, ha ezzel fájdalmat okoz. De most tényleg okozott. Megbocsátottam neki, de ettől még elbizonytalanodtam a kapcsolatunkról. Lehet, hogy x év múlva megun és lelép egy "laza csávóval"? Vagy lehet, hogy annyira biztosnak érzi a kapcsoltunkat, hogy még ez se okoz benne megingást? Álszent lennék, ha azt mondanám, hogy néha nem fedezek fel másban olyat, amiről azt mondom magamban, bár ő is ilyesmi lenne, de ezek számomra nem fontosak annyira, hogy szóvá tegyem őket, mert tudom, hogy csak értelmetlenül megzavarnák a kapcsolatunkat, hiszen senki mástól nem akarok semmit, nekem ő jó úgy, ahogy van. Igazából megfordult a fejemben, hogy azonnal hazaküldöm, de ezzel talán túlreagáltam volna.

28 F



2014. jan. 24. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy nem feledtetted el vele a régi vágyait. Időzített bombán is ülhetsz, de lehet aztán megállapodik melletted, de nem vall valami mély vonzódásra ez a viselkedése sajnos.
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csak büszke lennék magamra, hogy "ha! nem voltam az esete, de így is megfogtam!". Amúgy én is rendre olyan embereket szeretek meg, akikkel korábban soha nem tudtam volna elképzelni magam. Szóval ne idegeskedj emiatt, egy kapcsolat amúgy sem a nagy, hirtelen vonzalom miatt működik, hanem a szeretet és az elköteleződés teszi jóvá.
2014. jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na nalunk ugyan ez a helyzet,csak en no vagyok.En vagyok a temposabb es neha unom is, es en is temperamentumosabb emberre vagyom-neha-de ilyenkor mindig tortenik valami,es rajovok,hogy ne, kene ,as,mert ilyen megbizhato embert nem talalnek.Ezert nem valtoztatok-es persze szeretem, de mindig van ott de.Viszont fontos keredesekben tole jobbat ,meg nem lattam. Az is igaz,hogy en idosebb vagyok mint a baratnod, kb. 8 evvel,szoval nagyon nem ugralhatok,mert kozben telik az ido.Es a parom pedig megbizhato,csak kicsit uncsi.Es ezt bizony mi is megbeszeltuk-mert en is mindent kimondok.


Tudja valaki,hogy a tabletten hogy lehet elezetet talalni-,agyar billentyuvel

sincs.

2014. jan. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja es talalkoztam en is valakivel,aki olyan porgos volt mint en es nagyon jol megertettuk egymast-de a paromat nem csaltam meg-baratok voltunk,es elveztem a temperamentumat.Majd eljott az ido,hogy valssztanom kellett,mert a srac tobbet szetetett volna-es en is belementem volna,ha nem lett volna ott a parom,akit sem elhagyni sem megcsalni nem tudtam.Nem is tettem-s mi meg ezt is megbeszeltuk.Ot valasztottam.
2014. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na és? Én is tudom, hogy a férjemnek régebben nem teljesen olyan típusú nők jöttek be, mint amilyen én vagyok. Ő úgy képzelte, hogy az "igazi" jellemre nagyon hasonló lesz hozzá, én meg inkább az ellentéte vagyok.

Én is régebben más típust képzeltem el, mint ő, most már mégsem tudok elképzelni nála jobbat.


A legtöbben kialakítunk magunkban egy képet az ideális partnerről, de végül sokszor rájövünk, hogy az igazi értékek nem biztos, hogy ebben a képben rejlenek és egy teljesen más típusba szeretünk bele.

2014. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!