Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bizonyítsam be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
távkapcsolatban élek és ugy érzem nem tudom eléggé kimutatni a barátomnak, hogy mennyire szeretem. sajnos elég ritkán találkozunk. szeretném ha tényleg tudná, hogy csak érte élek.ha beszélünk mindig elmondom neki, de félek, hogy ez kevés.az a baj még, hogy sajnos én egy elég bonyolult és "zavaros" lelkű ember vagyok s sajnos nagyon sokszor megbántom őt a szavaimmal, pedig nem akarom. talán én nem tudom kellő képpen kimutatni az érzelmeim.hogyan bizonyítsak?
2009. dec. 4. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Verekedj össze egy másik lánnyal érte.

Egy barátom azt csinálta, hogy egy barátja a csajára rosszat mondott és a két barát emiadt összeverekedett és összeveszett. A lány már teljesen bioztos, hogy szereti a pasija.

2009. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ma 13:29-es: ha a barátom verekedni kezdene, mindegy, hogy miért, akkor egyböl otthagynám. Aki verekszik az agressziv és csak idö kérd´se, mikor fordul ellenem.
2009. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13:49. A fiú aki verekedett nem azért kezdte mert a baráűtja leszukázta a csaját és csak védeni akarta a lányt.
2009. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem akarok verekedni
2009. dec. 6. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképpen vagyok a párommal. Szeretem, és én is megbántottam a párom, pedig nem akartam. Haragszok magamra amiért nem vagyok jobb. Most pl disznóvágáson voltam náluk és senkinek nem segítettem, senki nem szólt, de éreztem, hogy őt ez nagyon bántja, nem is szólt hozzám sem tegnap, sem ma. Én végig bőgtem, őt ez hidegen hagyta, hozzám sem ért.
2009. dec. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!