Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tart sokáig a szerelem? Ha egy ember megváltozik, hogy lehet, hogy csak szerelemből vagy megszokásból kötődünk hozzá? Ezt inkább a nőktől kérdezem, miért ok a szakításra annyi, hogy éppen nem megy tökéletesen?

Figyelt kérdés
Nem akarom felfogni. Ki lettem dobva. Meg lett ígérve, hogy mindigm ellettem lesz, és tudom, hogy ő is olyan neveltetést kapott, hogy jóban rosszban együtt, ha valami elromlik megjavítjuk, nem kidobjuk. Ennek ellenére ki lettem vágva, mint a macska elvégezni a dolgát. A lány is kivan totálisan, nem bír meglenni nélkülem, folyton rám gondol, nem tud se aludni se enni. Ennek ellenére akkor miért nem folytatja? Esélyt se adva annak, hogy újra fellángoljon az a bizonyos dolog? Esetleg ha találkozok vele, és újból szexuális vonzalmat mutatok ki felé, vissza lehet csinálni valamennyire? Kérlek segítsetek!
2014. jan. 25. 10:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit műveltél a lány ellen? Mit tettél?
2014. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmondjam? Emberszámba vettem, adtam a véleményére, mindennél előrébb helyeztem, a tenyeremen hordoztam, de tartottam a saját hátam, jártam a saját utamat, és azon dolgoztam, hogy amint végzünk a főiskolával aközös utunkat is elkezdjük kiépíteni. Az utolsó pár héten viszont mivel hogy depressziós vagyok, kicsit elengedtem magam. Túl sokat találkoztunk, ezért mivel nem akartam megbántani kicsit taszítottam magamtól. Találkoztunk azóta, ezt megbeszéltük, elmondtam neki, ennek ellenére azt mondja, hozott egy döntést és ha folytatná most, csak becsapna. Holott mondtam neki, hogy átmeneti dolog volt, rendbe jöttem, és ha megbeszélnénk a dolgokat minden mehetne. 6 hónapig minden tökéletes volt neki is és nekem is.
2014. jan. 25. 10:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nő, de attól még válaszolok.

Kezdeném azzal, hogy nem ok a szakításra, ha valami nem tökéletes. Semmi nem az. A legtökéletesebb kapcsolatban is vannak nézeteltérések, de még akár nagy veszekedések is adódhatnak. Sőt, azt is meg merem kockáztatni, hogy egy komolyabb kapcsolatban több a nézeteltérés. Ami logikus is, hiszen egy amolyan felszínes "csak dugunk párszor, oszt' annyi" kapcsolatban mi nézeteltérés lehetne? :D


Aztán azt is jelentsük ki, hogy az érzelmek erőssége, múlandósága nem a neveltetésen múlik. Egy midnenáron kitartásra és hűségre nevelt ember érzelme is elmúlhet (csak legfeljebb "muszájból" mégis kitart amellett, akit már nem szeret, ami szerintem még rosszabb választás), mint ahogy egy utolsó suttyónak is lehetnek komoly, sírig tartó érzelmei.


Megígérte, hogy örökké veled lesz? Hadd beszéljek kicsit az emberi lélekről!

Amikor valaki szerelmes, abban az adott pillanatban lehet, hogy tényleg úgy érzi, hogy örökké együtt lesztek! De tudod, az érzések idővel változhatnak. Főleg ha az első fellángolás elmúlik. Ezért nem lehet senkit hibáztatni, ilyen az emberi lélek.


"A lány is kivan totálisan, nem bír meglenni nélkülem, folyton rám gondol, nem tud se aludni se enni. Ennek ellenére akkor miért nem folytatja?" Most akkor ez vagy nem igaz, csak bekajáltatja veled, hogy szenvedj, vagy egy ostoba p**csa a csaj, vagy netán más, elháríthatatlan problémá miatt nem akar járni veled.


"Esetleg ha találkozok vele, és újból szexuális vonzalmat mutatok ki felé" Szóval szerinted a "gyere béjbi, úgy megdugnálak" a volt barátnő visszacsábításának legjobb módja?

2014. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyit ér ma egy kapcsolat. Ha nincs sínen, ha apró akadályokba ütközik, vagy ha nem 100%-ig passzol minden úgy, ahogy azt előre megálmodták, akkor gyorsan hajítsuk el. Ilyenek a mai fiatalok.
2014. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem válogatnék a szavakból, hanem amig tudom, hogy vonzalmat érez irántam, mint ezt tegnapelőtti találkozásunkkor kimutatta, addig megpróbálom kihasználni a helyzetet. Egy érzést, amit az ember érez, nem magában születik meg. Minden valamiből születik. Egy növény a magból, egy gyerek a spermából, egy űrporszívó alumíniumból és rengeteg elektronikai eszközből. Azt akarom elérni ezzel, hogy az elmúlt hetek botladozásai csak egy nagy gödör volt, és nem kierőszakolni akarom az érzéseit, hanem rávezetni arra, hogy nagyon értékes dolgot veszített el. EGy ember akinek csak racionális gondolatai vannak, érzelmileg gyenge és labilis, azt akár hónapok évek alatt, de megváltoztathatóak. Itt az utolsó részben magamra gondoltam, a depresszióm miatt valóban nagyon labilis vagyok, ráadásul az érzelmi satnyaságomhoz hozzátett az is, hogy anyám kitörölte a s3ggemet.
2014. jan. 25. 12:15
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
meddig voltatok együtt?
2014. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 hónap még nem komoly kapcsolat.
2014. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:
ja h hat hónap. ez elkerülte a figyelmem. Hát az még valóban nem olyan sok idő
2014. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet nem sok, de nem is kevés. És szerintem megérhetünk huszonévesen arra, hogy fél év után őszintén beszéljük meg a problémákat.... Sajnos nem voltunk őszinték egymáshoz..
2014. jan. 25. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!