Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szeretői/szexkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szeretői/szexkapcsolatban honnan lehet látni, ha a férfi többet érez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 18:55
 1/2 anonim válasza:
kérdezz rá. Beszéljék meg. ( Előfordulhat hogy kialakulnak érzelmek mindkét oldalról, de mindegyik fél csak találgat csendben aztán meg már késő).De ha olyannal jön hogy több vagy neki, mint barát, meg hogy sokat jelentesz neki, akkor ne számíts nagy érzelmekre. Miből gondolod, hogy többet érez?
2014. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

az előttem szólónak igaza van.. nekem is mondtak már ilyet hogy fontos vagyok, meg több vagyok mint barát.. aztán addig jó voltam, amíg nem akartam többet...


Egyet megtanultam nagyon régen: A szavakkal nem kell foglalkozni, mert könnyen mondanak bármit... Inkább a tetteket figyeld.

2014. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!