Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány napja ezen gondolkozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány napja ezen gondolkozom, szerintetek jól látom a dolgot?

Figyelt kérdés

Mielőtt a barátommal összejöttünk, nagyon sokáig szerelmes volt egy másik lányba, engem nyár elején ismert meg, és láttam rajta, hogy egyből megtetszettem neki, meg hamar összebarátkoztunk, mert ugyanolyan a személyisége, mint az enyém. Nagyon sokáig ismerkedtünk, közben volt, hogy beszélt arról a lányról is, szóval egy darabig még tuti nagyon odavolt érte (ezt mondta is). Aztán egy idő után már nem csak barátilag találkoztunk, hanem randiztunk, de ha volt valamilyen baráti összejövetel, és az a lány is ott volt, azért láttam rajta, hogy még nincs túl rajta. Aztán arról a lányról kiderült valami rossz dolog ezt most nem írom le, de az a lényeg, hogy átverte a barátomat), és emiatt megszakított ezzel a lánnyal minden kapcsolatot, ez már hónapokkal ezelőtt volt, azóta ha bármilyen programra megy az a lány, ő nem megy, szóval semmi közük már egymáshoz (előtte j barátok voltak). Viszont, ha nincs ez az összeveszés, és nem kezd rá haragudni, akkor én csak ilyen kis szórakozásnak lettem volna jó kb, nem? Mondjuk mindig őszinte volt, elmondta, hogy mikor érezte azt, hogy már teljesen túl van rajta, meg ilyenek, nem hitegetett, de attól még értitek...

Titkon akár még lehet, hogy most is őt akarná, és ha megint jóban lennének (előbb-utóbb úgyis rendeződni fog ez a nézeteltérés ez biztos, mert eléggé központi egyéniség, és a barátai nagyon győzködik már, hogy ki kéne békülni), akkor megint előjöhetnek újra az érzései, lehet most csak azért érzi azt, hogy elmúlt, mert már nincs szem előtt...

Mit gondoltok?


2013. jan. 29. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de ez tényleg elég reálisan hangzik, ha istenigazából szerette a csajt. Mióta vagytok együtt? Egyébként ha képes volt minden kapcsolatot megszakítani vele, ennyire makacs módon, akkor nagyon nagy lehetett a baj. Nem lehet, hogy amiatt a dolog miatt, hogy tudja róla, már sosem fog tudni ÚGY ránézni?
2013. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nehéz úgy az elválás valakitől, akibe fülig szerelmes volt az ember, ha egy a baráti társaságuk. Nem derül ki a szövegből számomra, hogy most akkor ti együtt vagytok, vagy nem? Ha nem vagytok együtt, akkor lépned kell, viszont ha igen, akkor pedig itt az ideje annak, hogy mindenki megtudj ahogy egy pár vagytok. A lány is, aki átverte a fiút. Viszont ha azt látod, hogy nagyon nincs túl az exén a fiú, akkor jobb hagyni egy kicsit és nem nyomulni, mert akkor csak a lány karjaiba löknéd őt
2013. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát, elképzelhető, hogy ettől kiábrándult belőle tényleg, dehát ez akkor is előjöhet még, idővel elfelejti az ember a rossz dolgokat, halványulnak az ilyesmik.

Hivatalosan 3 hónapja vagyunk együtt, de már előtte is "sokáig" olyanok voltunk, mint egy pár, szóval nehéz határvonalat húzni, hogy mióta.

2013. jan. 30. 00:07
 4/11 anonim ***** válasza:
3 hónapja, és közben a másik lány után epekedett?
2013. jan. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Egyébként beszéltünk már erről, azt mondta, hogy maximum annyit tud elképzelni, hogy néhány alkalommal megyünk mi is valahova, mikor a lány is ott van (de ezt se tartja valószínűnek, csak esetleg nagyon soká), de akkor se tudja elképzelni, hogy valaha még jóban legyenek, max megtűrni tudná... na meg azt is gondolja, hogy én ilyen riválisnak tekintem ezt a csajt, és emiatt se akarja, hogy bármi közük legyen egymáshoz.

Csak így meg eléggé szétbomlott ez a baráti társaság.

2013. jan. 30. 00:10
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem akkor epekedett utána (vagy ki tudja :D), hanem még nyáron.
2013. jan. 30. 00:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te simán féltékeny vagy:D Nincs itt semmi, csak belelátod nagyon a dolgokat. Ha boldog vagy mellette, és figyel rád, és érzed hogy szeret, akkor semmi okod az aggodalomra :)
2013. jan. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ja és még nyár végén megmondta annak a csajnak, hogy tőle már nem akar semmit, túl van rajta, és csak rám szeretne koncentrálni. (ekkor még nem vesztek össze)

De akkor is félek ettől, nem múlik el az ilyesmi ilyen hirtelen.

2013. jan. 30. 00:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Előzö vagyok


Hirtelen? 3 hónapjha vagytok együtt, és ő már akkor közölte a csajjal hogy te kellesz neki, amikor még együtt sem voltatok :D Ne stresszelj! Nem akar mást csak téged :)

2013. jan. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jó a hirtelent ( :D ) úgy értettem, hogy már előtte kb másfél évig ez a csaj kellett neki, aztán addig senki mástól nem akart semmit, szóval eléggé odavolt érte.

Na mindegy, remélem ez már csak a múlt... :)

2013. jan. 30. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!