Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított a lány viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított a lány viszont látom rajta hogy nem vagyok közömbös számára. Erőltessem a dolgot?

Figyelt kérdés
vagy lehet h csak barátként tekint rám?
2012. dec. 8. 17:17
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
100%
Háát...Pontosan hogy érted azt,h nem vagy számára közömbös? :)
2012. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%

Csak hitegeted magad. Közömbös vagy. Csak azért jópofizik, mert pl. segítesz neki valamiben.


Úgyhogy ne, ne erőltesd, felesleges.

2012. dec. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

1. csak barátként tekint rád,

2. jólesik az egójának, h tepersz utána,

3. ki akar használni.

2012. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Engem is elutasított egy lány azzal (még év elején), hogy nem tetszem neki és nem tudna mást elképzelni a barátságunkon kívül, de én (is) láttam, nem hétköznapian néz rám..... Tegnap odajött hozzám és átölelt aztán a fülembe súgta ráérek-e délután, randiztunk. :)


Erőltetni semmiképp. Talán változik a véleménye és úgy járhatsz mint én :) Ne erőltesd, mert csak meggyűlölteted magad!

2012. dec. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
úgy értem ahogy néz rám s ahogy viselkedik. Kizárt h ki akarna használni,akkor inkább a másik 2 lehetőség közül valamelyik.
2012. dec. 8. 17:35
 6/34 anonim ***** válasza:
Én is elutasítóan viselkedtem egy férfival. Nem közömbös nekem, de nem tudom, hogy csináljam vissza. Bárcsak észrevenné!
2012. dec. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy próbát megéri Kérdező! Már csak az én esetemből kiindulni. Én jól eltoltam a helyzetünk és mint nő már túl sokat nem tehetek az ügy érdekében - a jelezgetéseken kívül.
2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
elut. Után ahogy beszélgettünk mondta h félreismert de ezzel nem tudok mit kezdeni.
2012. dec. 8. 17:38
 9/34 anonim ***** válasza:
"kiindulni" --> akarom mondani kiindulva
2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

No én még annyit se mondtam szegénynek, hogy félreismertem.

Szerintem próbáld elhívni valahová magaddal. Kérdezd meg, hogy ráér-e. Egy esélyt talán megér a dolog - kockáztatni.

2012. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!