Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 1év múlva elvégzi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 1év múlva elvégzi a sulit, utána dolgozni fog, max még levelezőn csinál egy szakot. Nekem még 3évem van a suliból, de valószínűleg 4. Már másfél éve együtt vagyunk és szeretném hogy amikor elkezd dolgozni, ideköltözzön hozzánk! Jó ötlet?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne megosztani a költségeket,úgy hogy én még nem dolgozom?Meg az anyukája úgy gondolkozik hogy majd zavarja dolgozni a páromat,ha elvégzi a sulit..Gondolom nem örülne hogy nem keres haza egy percig sem a fia...Mi lenne a jó megoldás?Mert nekem tényleg még minumum 3-4év a suli,meg kéne fősulit csinálnom levelezőn...
2008. szept. 1. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Fuss neki mégegyszer, mert borzalmasan fogalmazol. És hány évesek vagytok? Meg milyen tanfolyamokról lenne szó? Nem mindegy azért.
2008. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

figyelj. sztem ameddig nincs mind2töknek önálló keresete, addig kár ezt feszegetni.

pláne ha az anyukája emiatt neheztelne rád...

szóval sztem bírd ki az a pár évet, és utána lesz saját életetek. addig pedig legyen sokat nálatok, dugjatok csak amennyi a csövön kifér ;)))

nyugi, én is voltam ilyen helyzetben, de türelmesnek kell lenni...

amúgy a szüleidet megkérdezted már erről???

2008. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ő elköltözik hozzátok, akkor oda fog keresni, igenis és a rezsibe be kell szállnotok. Ha ő levelezőre fog járni munka mellett, akkor neki kell pénzt adni a te szüleidnek, mivel ott eszik, alszik stb. Haza miért adna? Ha nem örül az anyja, ez van, meg kell értenie, hogy a fia elköltözött és kész!
2008. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem fogalmazok borzalmasan,te vagy értetlenkedő...mindegy..jelnyelv tanfolyamról van szó egyébként...tudom h a részét fizetnie kéne,meg amit kajálunk,csak az a gond h akkor ő rám is keres vagy h lenne?az anyukája meg úgy van vele h az ő pici fia majd sose költözik el,meg majd keresei neki a pénzt...anyukámmal beszéltük ezt,mondta h ideköltözhet,csak az ő rezsi részét ki kell fizetnie,meg akkor vagy beszállunk a kajapénzbe vagy magunknak főzünk..csak akkor félre se tudna rakni a barátom,mert rám is keres vagy mi..ezért nem tudom h h kéne ezt csinálni!
2008. szept. 2. 18:17
 5/5 A kérdező kommentje:
én 18,ő 20..csak nekem alapból 5éves a suli+még egy szakmai év...
2008. szept. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!