Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom bemutatott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom bemutatott a szüleinek és már voltam is náluk, nekem is el kéne hoznom őt hozzánk?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy én még korainak tartom, de mivel ez az első kapcsolatom, így nem tudom mi a szokás, kérlek segítsetek!

19/L vagyok, 1,5 hónapja vagyunk együtt.


2009. szept. 26. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már ő bemutatott nekik, akkor te is tedd ezt meg, különben egy idő után furcsálni fogja, hogy mért nem mutatod őt is be a te szüleidnek. (tapasztalat)
2009. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha már bemutatott nekik! Szerintem, te is mutasd be Őt!
2009. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ismerje meg őket szerintem is.hátrébb nem fogsz kerülni:)
2009. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tulnagy bajod nem lehet belőle ha bemutatod
2009. szept. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De én még korainak érzem ezt :S
2009. szept. 27. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!