Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni, végleg? (hosszú lesz a történet, de msuzáj votl kiírni magamból)

Figyelt kérdés

Történetem nem kicsit bonyolult..Összeismerkedtem egy fórumon egy sráccal,nevezzük őt Gábornak.

Az elején azt gondoltam,kicsit játszok vele,beszélgetünk gondoltam,majd csak abba hagyjuk 2 hét után..De nem így lett.Beleszerettem,ahogy ő is belém.Nem küldtem képet magamról meg semmi,csak egymás tulajdonságai vonzottak minket.Én tudtam ki ő,küldött képet,iwiw linket stb,stb.Rájöttem hogy ő a másik "én"em..Szinte mindenben egetértettünk,ugyanaz a felfogás..De a legeslegelején mikor még játéknak indult,hazudtam neki..Ezért nem akartam vele találkozni se semmi,gondoltam majd csak elmúlik az érzés 1-1 veszekedés után.Így is lett,összvesztünk,de kibékültünk,majd megint,megint,megint és megint.Mindig azon vesztünk össze,hogy nem próbálok meg közelebb kerülni hozzá,egy találkozással vagy akár egy képpel.(persze azért nem,mert hazudtam neki,nem úgy ismert meg az elején ami én vagyok)

Mindennap msn,telefonhívások,smsek és ez így ment egészen 9 hónapig..Miután tegnap azt mondta,mondani szeretne valamit..Az amit mondani szeretett volna az az volt,hogy lefeküdt 1 csajjal 1 hónapja.8 hónapig senki nem volt az életében csak egy nagyobb összeveszés után,matt részegre itta magát,nem is emlékszik a dologra,a csaj mondta hogy lefeküdtek.Errre én is bevallottam,hogy ugyanaznap,nekem is miatta voltak dolgok,de én nem feküdtem le senkivel se és nálam se biztos a dolog(azóta ma utána jártam és tényleg nem volt semmi,szerencsére)Ezeket tegnap beszéltük meg,nagyon fájt,mintha hátbaszúrtak volna,miközben nem votlunk együtt soha,de ő azt mondta hogy ő neki mostmár végleg vége,azt hitte én nem ilyen vagyok stb stb,és hogy szeret,mindent megette volna értem az elmúlt időkben,ne haragudjak rá,töröljük egymást msnről,talán könnyebb lesz feledni..Végén rábeszéltem,hogy ne töröljük ezért egymást,úgyse jár ő fel msnre csak miattam meg egy haverja miatt.

a Végénúgy köszönt el :

Legyél nagyon-nagyon boldog,Kicsim!Vigyázz magadra nagyon!Szeretlek!(L)

És a végén már csak így bezséltünk egymással,mint két szerelems akik nem lehetnek egymásé,csak azért mert játszottam vele.Szeretem,ezt nehéz bevallani saját magamnak is.Nagyon fáj nekem,sose szerettem meg senkit se így min őt,ráadsul úgy hogy nem láttuk egymást,viszont minden tudok róla.. :( Mindig azt mondtam,hogy sose fogok sírni 1 pasi után se..Miközbe bezséltünk potyogtak a könnyeim,éjjel is.Pedig ez nagyon nem én vagyok,még sose éreztem azt az űrt amit most,ami ő utána maradt bennem.Tudom hogy én tehetek róla,hogy elveszítettem,de mégis fáj,nagyon!:(

Annyira hülyén érzem magam,kis hülye voltam s vagyok is..egyrésztkorkülönbség is van,10 év,de ez nem látszodott me..Telejsen őszinte volt velem,ahgy én is miután rájöttem,hog ilyen pasi nincs még egy.. Csak akorra már késő volt.

Erről csak egy idézet jut eszembe : "Néha csak akkor jövünk rá hogy mennyire szerettük a másikat, mikor már elvesztettük."

Bocsi,hogy ilyen sok lett,de örülnék pár ötletnek mit is tehetnék,hogy ne fájjon ennyire.. :( És tudom,én vagyok a hibás,vessek magamra,minek hazudtam,de mégis.. :(

18/L


2009. dec. 4. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd békén ezt a srácot,nem érdemled meg, mert csak egy retek kurv@ vagy!
2009. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hmm..kösz,azért nem hiszem,hogy egy kurv@ vagyok.Nekem se volt senkim,de akor nagyon kiborultunk mind a ketten és egy alkoholos bulin kötütónk ki mind a ketten,persze máshol,egymás nélkül,anélkül hogy a másikunk tudta volna. :( Megbántam,megbánta,de ez nem ilyne egyszerű... Azér tkösz a hszt vannak ilyenek is mint te :S
2009. dec. 4. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:

Figy. találkozni kellett volna vele még akkor amikor elmondta. Ez a hajó szerintem már rég messze jár. Am. mindig azt mondják, hogy a kor nem számít, ha 2 ember szereti egymás és ez az esetek nagy többségében így is van, de te 18 vagy ő meg 28. Már lassan azon töri a fejét, hogy gyereke legyen, te meg még el sem kezdted élni az életed. Tanulság: máskor nem kell hazudni, még ha az chaten vagy fórumon jó poénnak is tűnik. Próbálj meg keresni egy hasonló srácot, mert szerintem belőle több is van...

Am. kedves első hozzászóló: egy TAHÓ vagy, de kell ilyen is...

2009. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm,2. válaszoló..Igen ez a gyerekes dolog..Pont az,hogy 18 éves leszek,de vágyom egy gyerekre,nem azt mondom hogy most azonnal de suli(még 2 év) utána bármikor.Erről rengeteg beszéltünk,hogy ha becsúszna is megtartanánk,anyagi háttér is megvan nekem is és neki is.Nem ilyen kis 17-18 éves vagyok aki nem dolgozik meg semmiért,nem tartanak engem el..Suli mellett dolgozok.

És nem felelőtelenül válaltuk volna persze.. kisgyermekgondozónak tanulok,valószínűleg nem véletlen a gyerekek utáni rajongásom:) Épp ez az,hogy hiába 10 év,rengeteg dolgoban egyeztünk/egyezünk. És tudom hogy nem kellett volna hazudni,de sose gondoltam hogy valakibe így beltudok szeretni anélkül hogy ismerném személyesen.Poénnak indult,de azt hiszem én vagyok az utols aki ezen nevetni tud.Ezért fáj ez annyira..

A hajó meg rég elúszott,ezigaz :(

2009. dec. 4. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
nem tudom pontosan miben hazudtál neki az elején, de ha igazán szereted/szeretted, akkor elmondod/elmondtad volna neki az igazságot. úgy vélem hogy szerinted ha kiderülne akkor nem akarna már találkozni veled, sőt lehet meg is gyűlölne, nem tudom, mivel nem írtad le h pontosan miben hazudtál neki. mindenesetre így most vége az egésznek. ha elmondod neki az igazságot akkor vagy vége lesz vagy folytatódik/újrakeződik. sajno valószínűleg már eljátszottad a dolgot, még az elején kellett volna elmondani az igazat. ha én lennék a fiú helyében és 9 hónap után kiderülne hogy hazudtál, nem hinném el hogy igazán szeretsz és valószínűleg soká, vagy egyáltalán nem tudnék megbocsájtani. de ő lehet nem ilyen....
2009. dec. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen,pont ez a baj,hogy félnék sose akarna velem találkozni,megutálna,mert a helyében én nem bocsátanám meg hogy 9 hónapig nem mondtam el..Igaz nem nagy dolog,de én így vagyok ezzel :( Azért köszi szépen!
2009. dec. 4. 17:53
 7/11 anonim válasza:
Szia!Szerinte el kéne neki mondanod hogy mit érzel...és milyen rosszul érzed magad miatta....hátha tisztázni tudnátok..ha ő is szeret akkor megtudjátok beszélni...és a korkülömbség nem számít...
2009. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondd el, h miben hazudtál neki. Így elég nehéz segíteni szerintem. Lehet, h nem is annyira nagy dolog, csak neked tűnik annak...amúgy szerintem is megér egy próbát. Mond el neki az egészet, ha elküld, akkor is ugyanott leszel, mint most.
2009. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Megértelek.. velem is szinte ugyan ez volt, csak nem lefeküdt valakivel, hanem rájöttem hogy van barátnője, és kiderült hogy több hónapja járnak, de ezt eddig sose mondta, szóval amikor rákérdeztem és aztmodnta hogy járnak, (veszekedések után) akkor nekem is ilyen érzésem volt... Egy ideig hiányozz, és beszélgettünk, aztán töröltem mindenhonnan, és már egyáltalán nem hiányzik. Pedig nagyon hasonlítottunk egymásra.. De jobb így :) Az idő segít ;)
2010. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Bocsi, rosszul írtam.. Szóval: hiányzott
2010. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!