Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a hölgy olvassa a leveleimet, de nem válaszol?

Figyelt kérdés
Egy hölgy akart volna engem, én is őt. Leveleztünk az interneten. Találkoztunk is. Bensőséges kapcsolat alakult ki közöttünk. Egyszer csak a hölgy megmakacsolta magát. Azóta nem találkozik velem. A leveleimet olvassa, mindet elolvassa, szinte azonnal. De nem válaszol. Már mindent megpróbáltam, hogy szóra bírjam és hogy találkozzon velem ismét. Szinte regényeket írok neki. Hiába hívom, nem veszi fel. Úgy érzem, hogy még érdekelném őt. Legalábbis én úgy gondolom, mert olvassa a leveleimet. Néha, azért ő is ír, illetve kérdez tőlem egy két szót, mondatot. Lehet, hogy rosszul gondolom, hogy érdeklem még őt? Most mit csináljak?

2014. jan. 25. 22:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
talán ne írj neki több levelet?!
2014. jan. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Előfordult már ilyen velem is. A mi esetünkben ő több mint 10 évvel idősebb volt nálam és egy idő után rájött, hogy kicsi az esélye annak, hogy együtt boldogok legyünk.

Így utólag azt hiszem igaza volt és így volt a legjobb.

2014. jan. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
engem például nagyon felidegesít ha egy srác regényeket ír vagy állandóan hívogat, szerintem hagyd, ha kellesz neki úgyis megkeres
2014. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem mondja azt, hogy kész VÉGE.

Így lenne a korrekt. Így tudnánk mind a ketten.

De Ő nem teszi azt, csak olvassa a leveleimet.

Valahogy mégis érdekli, hogy mit írok neki.

Miért olvassa a leveleimet akkor? Mire jó ez részéről?

2014. jan. 25. 22:49
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,és majd akkor jelentkezik.Most hízeleg neki,hogy futsz utána.Vagy van valakije.
2014. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudom, hogy kellek-e még neki vagy nem.

Ő kellene nekem. A leveleimet akkor miért olvassa?


Kellek akkor neki vagy nem?

2014. jan. 25. 23:01
 7/20 anonim ***** válasza:

Fel van törve a fiókja, és másnál landolnak a levelei.


Tipikus.

2014. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7+ Esélyes vagy, hogy a nőcire van egy másik jelentkező, és ő lesz az aki olvassa a leveleidet, gondolja egyszer csak megunod.
2014. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Néha, azért ő is ír, illetve kérdez tőlem egy két szót, mondatot


Ez is tipikus.

2014. jan. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó. Nincs feltörve a fiókja.


A Viberen látom, hogy olvassa az üzeneteimet. Ott látható az, hogy megnézi. Megnézi, szinte majdnem azonnal. Csak nem válaszol.


Legalább írná azt, hogy VÉGE. De nem teszi.


És nem értem, hogy miért teszi azt amit tesz. Mire jó ez neki? Ha már nem akar, akkor könnyebb lenne neki is, mert akkor nem zavargatnám az írásaimmal.

2014. jan. 25. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!