Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adnátok fel a nőért, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adnátok fel a nőért, akit szerettek? (Mondjuk ha össze szeretnétek költözni)

Figyelt kérdés

Pl: A nő nem tűr állatot a lakásban,(kutya, macska) mert ő ő takarít utána és akármennyire is rendesen vannak tartva, nem higiénikus. Neked viszont van egy kedvenc ölebed, ami mióta megvan, az ágyadban aludt.


Dohányzás! Eddig mindig ott és ahol akartál, rágyújtottál. Most a párod azt szeretné, hogy télen-nyáron, hóban-fagyban menj ki az erkélyre.


Mindkettőtöknek van állása, a házimunka nagy részét a nő végzi, mégis megkér, hogy legyél te a szemét leviteléért felelős manager. :) Megtennéd? Esetleg hajlandó lennél kicsivel több segítséget felajánlani? (Anyukádnak otthon sosem kellett ezelőtt "besegíteni", még a zoknidat is párosította helyetted)


Ilyesmikre gondoltam. Meghoznátok ehhez hasonló "áldozatot" vagy fenntartásokkal kezelnétek?


2014. jan. 26. 01:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Ezek aztán tényleg nagy áldozatok. Fel sem tudom fogni hogy maradna-e erőm egyáltalán aludni miután levittem a szemetet.
2014. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Hát, állatot én sem akarok, nem dohányzom, a szemetet mindig nekem kell kivinni, még takarítanom is nekem kel. Igen, megtenném a szerelmemért (ha lenne...),


20/F

2014. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jó, hogy te így fogod fel, de sajnos nem mindenki. :)
2014. jan. 26. 02:02
 4/22 anonim ***** válasza:

*kell


Bocsánat.

2014. jan. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

1.kapott ő is ciki kutyát amitől elolvadt.

2.alap igényszint,hogy lakásban nem dohányzunk.

3.a szemét levivés semmi a mosogatáshoz és a takarításhoz képest,ezért boldogan vállalom.


úgyhogy a felsoroltakat nem tartom semmilyen szinten áldozatnak.

2014. jan. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
*cuki kutya
2014. jan. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én személyszerint a kutyámat nem adnám még kettőért se!
2014. jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
mmm nekem fordított volt... legalábbis az állatokkal... de simán bele mentem és nem zavart... annyira :D
2014. jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Kutyám nincs lakásban, de ha lenne akkor a nőnek kellene megszoknia, mert az ziher hogy maradna a kutya.

Cigizni nem cigizek, szemét levitel meg nem plussz munka, ha amúgy is megy valahova az ember akkor fogja azt leviszi.

Házi munkába a vasalás amit biztos, hogy nem vállalnék, a többi nem probléma.

2014. jan. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 WheneverYouWant ***** válasza:
Leviszem a szemetet ha maradhat a macska:) vicceltem:) természetesen minden házimunka a nő dolga, csinálja csak meg! Cigizni meg magamtól is kimegyek mindig:)
2014. jan. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!