Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lehet hogy valaki direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehet hogy valaki direkt úgy alakítja a dolgokat ha szakítani akar, hogy végül a másik szakítson, mert nincs benne annyi hogy megmondja?

Figyelt kérdés
.
2013. dec. 17. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megesik. Nem szép dolog. Gyávaság és tisztességtelen, de van, aki él ezzel a módszerrel.
2013. dec. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, megtörtént velem. Az volt az utólagos magyarázat, hogy kevésbé legyen hirtelen, megrázó a szakítás. Semmi szörnyű dolgot nem csinált, csak nagyon nem foglalkozott velem. De ez akkor is megalázó. De olyanról is tudok, amikor azért játszotta el ezt valaki, mert félt a barátjától.
2013. dec. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gyakori jelenség. Inkább elkezdenek kifelé kacsingatni de úgy tesznek mintha minden rendben lenne csak mert így kétszer annyi a szex és egyszerűen könnyebb nekik.
2013. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Exem is ugyanezt csinálta.

Szándékosan tojt rám, hiába beszéltünk meg bármit, "elfelejtette", direkt más programot csinált, ha szóltam, akkor mindig az volt a válasz, hogy "Akkor egy hétig nem látsz, hogy legyen időd gondolkozni a viselkedéseden."


Egy ideig tűrtem, mert egy birka barom voltam, aztán elegem lett. A következő "elfelejtettem" jelenetnél kiakadtam, és elmondtam a véleményemet. Megint elkezdte, hogy akkor egy hét, egy hét, én viszont közöltem, hogy nem kell nemhogy egy hét, egy perc se, mert nekem elég volt ebből a műsorból és mehet amerre akar.



Az ilyen ember egy utolsó gerinctelen sz*r alak.

2013. dec. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát persze, hogy lehet, exem detto ezt játszotta. kezdetben csak kedvetlen volt, meg nem keresett, de én úgy voltam vele, hogy már csak azért sem fogja ilyen könnyen megúszni, nem hagyom magam provokálni. végül sms-ben szakított a gyáva féreg. aztán pár évre rá persze könyörgött, hogy fogadjam vissza, de mondtam neki, hogy kizárt :)
2013. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!