Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menjek oda ehhez a lányhoz? Hogy szólítsam meg?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki tetszik, és egy iskolába járunk.

2 évfolyammal alattam jár, ő 9.-es.

Múlt héten épp a folyosón kávéztam, ő bent volt az osztálytermében és volt egy hosszabb szemkontaktus..


Na már most, fogalmam sincs hogy mi a neve, csak azt tudom melyik osztályba jár.

Egyszer-kétszer láttam már az osztályát, bepillantottam a teremben és ő mindig bent volt..

Azt se tudom hogy mikor hol van az osztálya, hogy ez alapján talán épp véletlen arra sétáljak.

Egyet biztos tudok, hogy pénteken ott van ahol szoktam kávézni :D

Viszont bent van egy 30 fős osztályba, és onnan egyetlen embert se ismerek. És ötletem sincs, hogyan tudnék hozzá odamenni..

Egy idegenekkel teli osztályterembe odamegyek egy idegen lányhoz.. Ilyet nem tudnék csinálni.


Persze, még az sincs kizárva egyáltalán hogy ezalatt a szemkontaktus alatt semmit se gondolt, csak épp arra nézett vagy ilyesmi.


2014. jan. 26. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont abba az osztályba járok úgyhogy jó helyen kérdeztél de nem árulok el semmit.
2014. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amikor tudod, hogy melyik teremben van, lassan sétálj el az ajtó előtt, és ha összeakad a tekintetetek, akkor mosolyogj rá. :) Ha neked is van ott órád, akkor esetleg bekamuzhatod, hogy ottfelejtettél valamit, nem látta-e, mert ott szoktál ülni, ahol ő... Légy kreatív! :D
2014. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De édes! :)

Hát... kávézgatásnál esetleg odamehetnél hozzá, meghívhatnád kávéra őt is. Az a baj hogy sok jó tanáccsal nem tudlak ellátni, de ha bejössz neki, azt észreveszed majd, csak szemezz vele, küldj neki jeleket ha van alkalmad erre. Mosolyogj. Ha kapsz visszajelzést utána már simán odamehetnél hozzá és meghívhatnád kávézni, csak bátran. :)

2014. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!