Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy tavol keleti lannyal. Hogyan vegyem ra, hogy hordja a regebbi divatban a hajat? Nem akarom megbantani.

Figyelt kérdés
Szoval adott a helyzet. Ugye angolul beszelgetunk de nem tudom hogy hogyan mondjam meg neki hogy valtson hajszint es haj divatot mint egy regebbi képén. Nem magara az angol mondatra vagyok kivancsi mert angolul tudok, csak hogy milyen helyzetet teremtsek elo.
2014. jan. 26. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
még nem is jártok de meg akarod neki mondani hogy hordja a haját? én nem tenném, de te tudod
2014. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked ahhoz mi közöd van, hogy hogyan hordja a haját??
2014. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vad olelkezos smacizos helyzetben ragd bele a ragogumid a hajaba, akkor majd lesz tema egy fodrasz :)
2014. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyutt jarunk. 23 evesek vagyunk. Bar igazabol o nyomult ram
2014. jan. 26. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Dugd az orra alá a képet, és kezdj el ömlengeni, hogy mennyire isteni jól állt neki az a haj. Persze az is jó, ami most van, de azzal.... távol keleti istennőnek nézett ki.
2014. jan. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!