Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomal már nagyon régota...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Goncol vivien kérdése:

A barátomal már nagyon régota együtt vagyunk és még sohasem csinált ilyet . Más lányoknak iogatott olyan dolgokat más lányok képét lájkolgatta . Meg h szereti öket olyat is irt de már abba hagyta . Sztetek mér csinálta eszt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 08:12
 1/4 anonim válasza:
Azert mert a baratod sztem max 16 eves, amig ezt a korosztalyt erosited, ne varj a korod beli sracoktol tartos huseget es oda adast.
2014. jan. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azonnal dobd ki.en 2evet voltam a baratommal amikoir ezt csinalta.foggal korommel harcoltam erte...vege lett.most van egy uj aki szeret es megbecsul! ne hagyd magad becsapni es megalazni barmilyen regota is vagytok egyutt!!!!
2014. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mennyi idos vagy? Es a baratod? Mert ha ilyeneket csinal, akkor ezek egyertelmu jelei annak , hogy mar megunt teged, es valaki ujra vagyik! Bocs ha tul nyersen fogalmaztam, sajat tapasztalat , mivel en is voltam igy sokszor! Meg ha szeret is , valoszinu hogy gondolkodik sokat a megcsalason, fantazialgat. Esetleg ferfiui buszkeseg is lehet a dologban. Ezt ertem ugy, hogy ha regota vagytok egyutt, akkor teszteli magat. Kivancsi hogy tetszik e meg mas csajoknak, tudna e ujra hoditani, a ferfi osztonok.. ezt mindenkepp beszeld meg vele, mert problemad lesz belole kesobb. Esetleg dobdd fel a kapcsolatotokat! Probaljatok ki uj dolgokat, helyeket a sexben, stb..stb.. Sok sikert, szoritok. irj nyugodtan privit ha gondolod.szivesen valaszolok. tovabbi szep napot !
2014. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ertem en a poblemat, de most oszinten: Melyik az a kapcsolatban elo no, aki meg nem likeolta be mas himnemu szemely kepet fbookon? A tobbi problema viszont valoban rosszul hangzik. Nem tudom hany evesek vagytok, es mit jelent a regota egyutt nalatok, de gyanitom hogy meg egyikotok se 18. Valoszinu nem teged seret, csak hajtja a megfelelesi vagy a tobbiek fele, hogy o is elmondhassa hogy volt x-y db bnoje.
2014. jan. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!