Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk vásárolni, szerettem volna venni ezt azt, de ő nem engedte. Erre fogtam magam és otthagytam és busszal jöttem haza. Út közben vagyis a buszon megismertem egy férfit aki szeretne velem összejönni. Szerintetek mit tegyek? A párommal három hónapja lakom együtt.
2014. jan. 27. 11:44
1 2 3
 11/30 Andizsuzsi ***** válasza:
93%
Mindenképpen. Nagy szívességet teszel neki vele.
2014. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért kell engedélyt kérned, vedd meg magadnak vagy k..va vagy.
2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Egy percig sem maradnék egy ilyen mellett.
2014. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd el, sokkal jobb lesz neki.
2014. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hercegnő!Minek élsz egy olyan emberrel akit nem szeretsz?Mert aki ilyen piti dolgon megsértődik és egyből más fas.zát szo.pkodná,az rohadtul nem szerelmes!Te egy gyökér vagy!


f28

2014. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, az jött le itt, hogy egy felszínes, pénzéhes, lusta és finnyás/kényes kislány vagy...már elnézést.


-Jobb dolgod lenne az új srác oldalán? Gondolom nem azért, mert hű de nagyon szeretne...szerintem csak van lóvéja a srácnak...te meg lusta vagy dolgozni...


-Szóval nem engedte, hogy megvedd ezt-azt...gondolom nem ok nélkül mondta ezt. Ha nincs valamire szükség, én se engedném, hogy megvedd. Főleg úgy, hogy én tartalak el...


-Együtt laksz vele 3 hónapja és ennyi miatt képes lennél otthagyni egy másik pasiért...szánalmas vagy.



Besértődsz piti kis dolgokon, neked áll feljebb a dolog, közben az első sráccal elmennél aki szembe jön(és, mint gondolom, gazdag)...


A te bajod az, hogy nem te vagy az úr és nem nyalják a segged éjjel-nappal...legalábbis főként ez a gond--> nem tehetsz meg akármit.


Undorító vagy...szakíts a pároddal, neki csak jobb lesz...nem hiszem, hogy sokat szomorkodna miattad..:D

Talál majd egy normális lányt, téged meg elfelejt gyorsan.

2014. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Egyetlen hozzáfűznivalóm van a történethez: fúúúúúbammeg...
2014. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Noydra ***** válasza:
100%
Az ilyenek miatt, mint te, nézik le a női nemet manapság. Csak te nem nő vagy, hanem egy hisztis k..rva.
2014. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Igen, jobban jár a férfi.
2014. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Én dolgozom a párom csak fusizik.

Nehogy már ne vehessek magamnak egy kólát vagy valamit, ő meg a majmának aki velünk lakik mindent megvegyen!

2014. jan. 27. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!