Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam el a páromat?

Figyelt kérdés
Tegnap elmentünk vásárolni, szerettem volna venni ezt azt, de ő nem engedte. Erre fogtam magam és otthagytam és busszal jöttem haza. Út közben vagyis a buszon megismertem egy férfit aki szeretne velem összejönni. Szerintetek mit tegyek? A párommal három hónapja lakom együtt.
2014. jan. 27. 11:44
1 2 3
 21/30 Noydra ***** válasza:
Micsoda fordulatok :D
2014. jan. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Költőnő? ***** válasza:

neeeee. Ez nem lehet komoly...

Tényleg vannak ilyen emberek???? NEEEEEE.... o.O

2014. jan. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Gondolom a "majma" a gyereke akar lenni ! Csak nem sajnálod a gyerektől ?! Jó ha tudod a gyereke mindig a legfontosabb lesz a párodnak és mindig előnyt fog veled szemben élvezni ,és nincs is ezzel semmi baj !!! Te dolgozol ,a párod csak fusizik .. a fusi is munka tudtommal ... + gondolom építőiparban dolgozik a párod .. ebben a téli időszakban ,mint tudjuk holtszezon van .. örülni kell ha adódik egy-egy fusi .
2014. jan. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Akkor seftel, igaz nem lopott dolgokkal. Jobban mondva nincs bejelentett és állandó munkahelye.
2014. jan. 27. 13:15
 25/30 anonim ***** válasza:
S vajon mennyire gyakori az ,hogy te venni akarsz magadnak valamit ? Most nem a kólán van a hangsúly ... Egy gyereknek nyilván több mindent kell venni ,hiszen hol a pulcsit növi ki ,hol a cipőt stb ... ezekre muszáj költeni .Egy felnőttnek pedig nem muszáj megvenni egy felsőt csak azért ,mert jaj de csini stb ...
2014. jan. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a busz alatt jobb helyen lettél volna, mint rajta!
2014. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Szia, hogy hívják?


- NAV

2014. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod hagyd el a párodat (mindketten jobban jártok ) ... de ne egy olyan valakiért akit még csak tegnap ismertél meg . Ráadásul ez úgy jön le ,mint amikor nem jól tejel az egyik tehén és te rácuppansz egy másikra !
2014. jan. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 Andizsuzsi ***** válasza:
A "majma" lakik nálatok, vagy te laksz a pasinál? Mert ez erősen nem mindegy. Normális nő örül, ha a pasija törődik a gyerekével. Lépj le, jobb lesz az mindenkinek.
2014. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Heh, ez aztán szép kis dolog!
2014. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!