Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek a barátom szüleivel?

Figyelt kérdés
Nemsokára elmegyek a pasimhoz(3 hónapja vagyunk együtt),és bemutat a szüleinek.De nem tudom,hogy viselkedjek a szüleivel...Miről beszélgessek velük meg ilyenek... Ti hogy csináljátok?Nem vagyok olyan közvetlen idegenekkel:S 18L
2009. dec. 4. 20:58
 1/8 A kérdező kommentje:
És mit vegyek fel?
2009. dec. 4. 20:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi kép se villantsd ki a testi adottságaid, egyszóval ne úgy menj el, mint egy ku-rva. Azontúl biztos segíteni fog majd a barátod is, de legyél közvetlen, kedves, válaszolj a kérdéseikre illedelmesen. Ennyi.
2009. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyi elv nem olyan idegenek, hisz a barátod szülei :)

Viselkedj természetesen.

Az, hogy milyen lesz, az nagyban függ attól, hogyan fognak hozzád állni.

Lehet belépsz és egyből mondják tegezd őket :) (nálam ez volt)

Kérdezd meg a barátodat milyen típusúak.

Ha konzervatívak akkor te is próbálj szolidabb lenni az öltözködés terén.

2009. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) szolidabb öltözködés?mi az amit nem lehet felvenni?
2009. dec. 4. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem egy olyan felsőben menj amiből kilátszik a fél melled és ne akkora szoknyában ami csak a fél feneked takarja olyan kicsi. Vegyél fel egy olyan felsőt, amit sokat takar és egy nadrágot.
2009. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mutatkozz be normálisan, öltözz normálisan, viselkedj normálisan.
2009. dec. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sz*pd le az aput tuti bevágódsz nála!:):)
2010. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Menj úgy hogy ne legyél szebb mint az anyukája, az erősen fusztrálná.

Puhatolózd ki a barátodtól milyen stílusú, és olyan rucit válassz. Én így tettem anno és elsőre bejöttem az anyósomnak, sőt a mamájának is, olyannyira hogy bár már 4 éve nem vagyunk együtt de még mindig tartjuk a kapcsolatot.

Arra tényleg ügyelj hogy se cici se popi ne tárulkozzon ki, azt elég a barátodnak mutogatni... :)

Én mindig úgy voltam ezzel viselkedj és öltözz úgy ahogy te is szeretnéd hogy majd egykoron a fiad barátnőjét szeretnéd látni !

Az első benyomás mindig döntő, de légy természetes.

A beszéddel ne izgulj, majd ők úgyis kérdezgetnek, meg ha nincs más téma akkor kérdezd meg milyen volt a barátod kiscinek, arról biztos áradozni fog! :)

2010. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!