Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a páromnak csak szexre kellek?

Figyelt kérdés
Este amikor lefekszünk tv-t nézni ő mindig szexelni akar. Hiába mondom, hogy nincs kedvem, nyaggat. Ezért úgy érzem, hogy csak ezért van velem, pedig már nem annyira fiatal, 39 éves. Hogyan tudnék megbizonyosodni az ellenkezőjéről?
2014. jan. 27. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Mire másra gondoltál, hogy kellesz vagy kellenél ? Ráadásul mi az, hogy nem olyan fiatal 39 évesen ?? Éppen férfiassága teljében van, a csúcson !!
2014. jan. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha te 10 évvel vagy többel vagy fiatalabb, akkor a sejtésed igaz. bár akkor te voltál a hülye hogy bedőltél neki
2014. jan. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az lenne a baj, ha nem kívánna és nem akarna szexelni, inkább állandóan csak a tv-t bámulná.

Én örülök neki, hogy a párom kíván sok-sok év után is.

És a 39 éves egyáltalán nem idős a szexhez :)

2014. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor is, miért nem érti meg, hogy nekem nem mindig van hozzá kedvem?
2014. jan. 27. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
39 évesen a legjobb korban van, ami a szexualitást illeti. Addigra beérnek, nem csak a farkuk után mennek, mint sokan még huszonévesen. Megállapodnak, de addigra eleget tanultak ahhoz, hogy a választottjukat hosszú időn át változatosan ki tudják elégíteni. Én szeretem a 35+ pasikat, bár család nélkül, kalandnak. :) Örülj neki, hogy kíván, más azon panaszkodik, hogy 2 éves házasok és abból már egy év eltelt szex nélkül. Volt olyan pasim, akivel 2 havonta nagy könyörgések árán volt szex, soha többet!
2014. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bárcsak nálunk is így lenne.
2014. jan. 27. 18:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy, miota vagytok egyutt? Egyebkent a szexulis igeny valtozo, van aki tobbet akar, s van aki keveset igenyel, ezt kellene tisztaznotok nektek is.
2014. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd, ha ebben az alapvető dologban nem egyeztek meg, akkor nem vagytok egymásnak valók :S
2014. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen!!Az én párom állandòan kifogásokat talál èn meg már lassan egy csövessel is lefeküdnék:S
2014. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Nem vagytok egymáshoz valók, keress olyat akinek nem olyan nagy a libidója. Előbb-utóbb úgy is elegetek lesz egymásból.
2014. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!