Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy babát várok?

Figyelt kérdés

Nagyon örülök mert már 8 hónapja próbálkoztunk és régebben azt mondták, hogy nehezen vagy egyáltalán nem lehet majd gyerekem. Csináltam teszteket és lett közöttük pozitív, érzem a tüneteket is néha ezért elmentem az orvoshoz és tényleg várandós vagyok (a "terhes" szót nem szeretem), szinte biztosra mondja a doki, hogy kisfiú lesz :) A férjem sajnos külföldön van több mint 1 hónapja és elvileg jövőhéten jön haza. Egy nagyon picit látszik a pocakom is de ezt külső szemlélő még nem venné észre, lehet, hogy ennyi idő után ő sem. Már nagyon izgulok és el szeretném mondani neki de nem telefonon meg neten keresztül, hanem élőben. Vagy jelezni, hogy magától jöjjön rá. Van valami jó ötletetek? :)

28/N


2013. szept. 4. 20:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Mennyi idős terhes vagy, hogy már szinte biztosra lehet tudni, hogy fiú lesz?
2013. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
12.
2013. szept. 4. 20:10
 3/27 anonim ***** válasza:
65%

Ha a ferjed egy honapja kulfoldon van es mar a doki is megmondta, hogy fiu akkon minimun 12 hetes vagy szerintem. ??? Ha eddig nem mondtad el akkor sztem vard ki amig haza er es mindenkeppen szemelyesen mond el.

Ha szeretsz sutni suss egy It's a boy-os tortat. Kis tasakba ajandekozhatsz egy kekszinu kis cipot vagy cumit vagy akar a tesztet v mindent osszeveve. Vagy ha mesz meg addig dokihoz felveheted a baba szivhangjat es lejatszhatod neki. Gondolom mar uh keped is van azt is odaadhatod. Annyi a lehetoseged h hihetetlen :D

2013. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%

Már 12 hetes terhes vagy? És még nem tudja a párod? Mi az, hogy néha azért elmentem orvoshoz? És tényleg várandós vagy. Miért, volt, hogy néha nem voltál várandós? :D Bocs de nekem kicsit zavaros, mintha nem is egy 28 éves várandós nő írta volna.


Hogy a kérdésre is válaszoljak: Én biztos megvárnám a jövő hetet és elmondanám neki személyesen, hogy közben lássam az arcát. Ja és gratulálok.

2013. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Persze, ez teljesen valóságos történet. Majdnem el is hiszem.
2013. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
63%
"Csináltam teszteket és lett közöttük pozitív" Mi van? Ha terhes vagy, akkor mindegyik pozitív. Elég összevisszaság a történeted!
2013. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
12hetes terhes vagy. És most mentél dokihoz? Talán nem tűnt fel, hogy jön meg?
2013. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Nyújts át neki egy kis babacipőt jó alaposan becsomagolva :D :n beleraknám vagy 6 dobozba, jól átkötve, hogy a végére már nagyon unja :D
2013. szept. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyetek mar ennyire hitetlenek. Siman lehet hogy annyira kusza a mensije h igen keson jott ra h terhes. En is 6 es fel hetes terhes voltam mire csinaltam egy tesztet vegre. Azt hittem csak kesik mert ugy tunt a gorbembol h nincs peteresem. Mondjuk nekem akkor mar egyertelmu pozitiv lett a teszt szval azt nem ertem en sem h mi az h a tesztek kozott van pozitiv is.? -.- Mert az is meg lehet h van nega tesztje is de az csak azert lehet ha esetleg tul koran tesztelt...
2013. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
És akkor mi van, ha a párod nem akarná megtartani?
2013. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!