Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány aki nekem nagypn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem nagypn tetszik de nem tudom hogy mit tegyek. Segitetek?

Figyelt kérdés
Hát a suliban van egy lány akivel nagyon jo baratsagban vagyok, szpktunk hülYéskedni is.. Tehát: Hogyan érjem el hogy belém szeressen? Az a gond hogy amikor kapcsolatba vagyok akkor azt se tudom hogy mit tegyek :( meghát ha sikerül is a dolog akkor nem akarok lEégni a csok miatt.. Nemtudom hogy hogyan kell csokolozni.. Elèggè jó csaj.. A suliban az egyik legszebb, és elég nagy gondot okozna egy ilysn jo lany megtartasa.... NEMTUDOM HOGY MIT TEGYEK!! 14/F
2014. jan. 27. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Csókkal nem lehet leégni, ösztönből jön, amúgy is ha 14 évesek vagytok, hát nem hiszem hogy a csaj is olyan tapasztalt lenne, ha csak nem egy orbitális k***a. Ha sokat hülyültök, utalgass rá hogy tetszik, először csak viccesen, hogy mekkora jó csaj, aztán nézz sokat a szemébe ilyenek, próbálj hozzá közeledni. Ha veszi a lapot, akkor hívd el valahova, ha valami gáz van, mondhatod hogy csak "barátként" hívtad. Ha meg látod h a csaj benne van a buliban, hazafele lesmárolod. Sok szerencsét
2014. jan. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!