Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tud változni? Jogosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tud változni? Jogosan zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A barátom (22 éves) nagyon bunkó néha a rokonaival, és nem csak ha ideges hanem olyan mintha kifejezetten irritálná a családja. Mikor mondtam neki, hogy lehetne kedvesebb még ha idegesíti is hogy sokszor megkérdezik ugyanazt, akkor azt mondta, hogy velem kedves és hogy örüljek ennek, ne foglalkozzak ezzel.


De az én családommal sem kedves, bár nem kifejezetten bunkó. A gyerekeket meg kifejezetten utálja és nagy távolságot tart velük, szóval ha ott vannak unokatesómék akkor nem is szeretem áthívni mert nekik pici gyerekeik vannak és nem akarok konfliktust.


Plusz ajándékozni is utál amit én még elviselek hogy kb három év alatt kaptam tőle összvissz kétszer ajándékot, de idegesít hogy a családjának se szokott adni, és azért is könyörögni kellett h legalább anyukámnak karácsonykor vigyen egy doboz desszertet.


Meg tudna változni? (mostanában azt mondja szeretne, de lehet hogy csak azért mert engem szeret és nem akar elveszíteni)

Jogosan zavarnak ezek a dolgok vagy tényleg nem kéne beleütnöm az orrom?


2014. jan. 28. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Veled is igy fog viselkedni, csak idő kérdése.
2014. jan. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
100%
inkább először azt tisztáznám vele, h miért van ez. És a "nem szeretem", "ilyen vagyok", "mert idegesít" válaszok nem válaszok.
2014. jan. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan zavarnak.

Meg tud változni, ha egyszer belátja, és őt is zavarni kezdi, hogy a viselkedése taszító számodra, és feltételezem mások számára is. Mivel azonban már 3 éve ezt hajtogatod, és erre az a válasz, hogy örülj, hogy veled más, nem hiszem, hogy meg akar változni. A "megszoksz vagy megszöksz" taktikát választotta, úgyhogy döntsd el, mi a tűrésküszöb nálad.

2014. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a természete,nem tud megváltozni,és rád is ez a sors fog várni.Veled is ugyanígy fog bánni,ezt borítékolom.A döntés a kezedben.Vagy elviseled a bugrisságát,vagy időben lelépsz,amíg nem fog téged is alaposan megbántani.
2014. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!