Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kötődök még mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kötődök még mindig az ex barátomhoz?

Figyelt kérdés
Már nem érzem,hogy vele akarnék lenni mégis hiányzik meg minden és eszembe jutott hogy újra kéne kezdeni. Nem is érzek szerelmet de egyszerűen úgy érzem ő még kell az életembe ,mert fontos ember volt. Ő benne lenne az újrakezdésben ezt tudom.
2014. jan. 28. 20:03
 1/8 putyííí ***** válasza:
ebben a dologban ne keres értelmet, sokkal több benne az érzelem, meg a puszta véletlenek, az, hogy nem tudod miért, csak ezt érzed...fogadd el, és gondold végig, hogy mi neked a jó, és hogy nem csak becsapod-é magad és az érzelmeid az eszed közbenjárás végett...
2014. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
korotok?
2014. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyire lenne jó, ha esetleg egyikőtök részéről se lennének érzelmek, csak "megszokásból" lennétek együtt? Jó lenne belefásulni a hétköznapokba? Sok ember pont ezért boldogtalan, mert nem meri vállalni a magányt még akkor sem, ha esetleg az is jobb lenne, mint egy rossz kapcsolatban szenvedni. Mondjuk ez a te dolgod, de állandóan csak nyafogtok meg nyavalyogtok, ahelyett, hogy egyszer végre a sarkatokra állnátok, és határozottan cselekednétek. Ha újra összejönnétek, akkor utána meg valószínűleg amiatt panaszkodnál, hogy mégse olyan jó ez a kapcsolat, meg valószínűleg a srác is ráunna arra, hogy te nem szereted őt stb. Nem vele van a baj, hanem veled. Dönts el, hogy mit akarsz, és cselekedj is úgy.
2014. jan. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
talán vele vesztetted el a szüzességedet?
2014. jan. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hiányzik az életedből..mire vársz? minden kapcsolat megérdemel még egy esélyt
2014. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

attól függ miért mentek szét! nem vagyok annak a híve hogy kezdjétek újra,kérdező. ha vmiért nem ment,most sem fog...

van egy igaz mondás, hogy van,amikor nem a személy hiányzik,hanem az emlékek!:))

2014. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk és igen vele voltam először sőt ő az első barátom is 4 évig voltunk együtt :( Találkozni szeretnénk nem egyből összejönni ,de ő telejsen megbolondult leégeti amgát szó szerint hülyeségekkel előttem meg zaklat. Ő dobott ki egyébként de ez hosszú mindketten elcsesztük.
2014. jan. 28. 21:13
 8/8 A kérdező kommentje:
honnan tudom,h csak az emlékek hiányoznak?
2014. jan. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!