Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy olyan sráccal akinek pszichés problémái lettek a rákos betegsége után?

Figyelt kérdés

23 vagyok, limfómám volt. Sajnos idegileg kikészültem miatta. Az összes barátom cserben hagyott, féltek tőlem, azt hitték fertőző vagyok. Ezért nem is látogattak hónapokig, felém se kérdeztek. Barátnőm akivel 3 évet voltam együtt még a betegség diagnosztizálása során hagyott ott (még ki sem derült hogy gyógyítható e). Ennek már 2 éve, de azóta se szedtem össze magam. Néha pánikrohamaim vannak, arra ébredek hogy újra rákos lettem. Ha bármilyen betegséget elkapok, azonnal rákra gyanakodom és kiborulok. Ilyenkor addig megyek amíg meg nem ismételik a vizsgálatokat a rákra és negatív nem lesz az eredmény.

Pszichiátriai kezelésre is járok már 2 éve, szedek gyógyszereket is, de a ráktól való félelem mindennél erősebb bennem.


Nagyon egyedül vagyok, nincs senkim. Szüleim nem élnek, testvéreim nincsenek. Már barátaim se. Amúgy csomagfutárként dolgozom, de az elég magányos meló, ott sem sikerült haverokra vagy barátnőre szert tennem. Amikor kiderül hogy rákos voltam, az emberek megijednem tőlem. Nagyon vágynék egy párra, de úgy érzem nincs így esélyem rá. Az állapotom szerintem azért sem javul mert egyedül vagyok, ha lenne valaki mellettem lehet hogy le tudnám győzni ezt az egészet.



2014. jan. 29. 13:41
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es válaszoló! Nem értem miért támadsz nekem, miért írsz rólam ilyeneket, amikor én egy szóval sem bántottalak téged. Szerintem te vagy a szánalmas és beteg amiért így vezeted le a frusztációdat!
2014. jan. 29. 15:08
 12/23 anonim ***** válasza:

Te figyu, az én kislányom nem volt még két éves amikor dagantot találtak nála. Ő szerinted mivel vonzotta magára a bajt?


Kérdezőnek: Az én lányom pici volt még amikor keresztül ment ezeken, helyette mi éreztünk ugyanúgy mit te most. Aztán eljön a pillanat amikor már nem aggódsz valamin amit megváltoztatni úgysem tudsz, hanem átértékeled magadban az egész történetet és rájössz, hogy mennyi erőd volt, hogy kibírtad ezt. Sosem lesz szép emlék, de meríthesz belőle erőt. A pszichiáter is ezen dolgozik veled, u.h. kitartást.

2014. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

64%-os te szörnyen ostoba ember vagy, ha azt hiszed valaki úgy kap el rákot, hogy bebeszéli magának úgyhogy tényleg akaszd fel magad. A kérdező is írta, hogy próbál úrrá lenni a problémán de ilyen dolgok után ez nem megy egyik napról a másikra...


Kérdező, neked pedig nem igazán tudok mit mondani vagy tanácsolni ez ügyben. Vagy megpróbálsz keresni magadnak egy olyan lányt aki nagyon gondoskodó típus (egyfajta "terézanya" :) ) de ez nem hiszem, hogy jó ötlet lenne amíg ilyen vagy és lehet nem is segítene annyit mint gondolod.

Attól, hogy melletted lenne egy lány még ugyanúgy félnél, sőt talán még inkább rájátszana mert így a kapcsolatod óvása is frusztrálna.


A megoldás az, hogy túllépsz a félelmeden, máshogy nem fog menni. Vagy gondolkodj pozitívan, hogy már elmúlt így most egészséges vagy, vagy pedig, ha neked az jobban segít ne érdekeljen az egész.

2014. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8: Én pszichológusra gondoltam a pszichiáter mellett. A kettő ugyanis közel sem ugyanaz.
2014. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Igazából nem keresek barátnőt úgy komolyan, csak belül van meg a késztetés rá. Abban keresem a kiutat. Így most nincs aki szeressen és úgy érzem, az javítana a helyzetemen.


A pszichiáter olyan mint a pszichológus, csak orvosi diplomája van! Orvosi képzést kapott! A pszichológus meg bölcsésszakra járt. Sokan keverik amúgy.

2014. jan. 29. 15:48
 16/23 anonim ***** válasza:
Épp ezért nem olyan. :P
2014. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
(Ismét bebizonyosodott, hogy a legjobb védekezés a támadás .. lásd : 64% -os válaszoló) Kedves kérdező ! Az ,hogy neked rákos megbetegedésed volt ,attól meg nem vagy értéktelenebb egyikünknél sem . A betegséged nem zárja ki egy normális ,boldog párkapcsolat lehetőségét ! A pszichés dolgokat igenis kezeltetni kell ,mert félő ,hogy pánikbeteg leszel miatta . Kérj külső segítséget ,mert ha így kezdesz el párkapcsolatot keresni ,és már a kezdet kezdetén a az összes fájdalmadat ,félelmedet ,a lány nyakába zúdítod ,és észreveszi rajtad ,hogy mennyire labilis vagy ... bizony azzal félő ,hogy elriasztod ! Egyébként ha én valamikor is megismertem volna egy srácot ,aki ilyen szörnyűségeken ment át ,de ennek ellenére próbál erős ,bizakodó lenni és optimista lenni ,akkor biztos ,hogy képes lettem volna szerelmes lenni és komoly kapcsolatot kialakítani vele .Itt most nem a rák az ami taszít ,hanem a túlzott lelki gyengeség ! Légy erős ! Én is ismerek a közvetlen környezetemben egy fiatal lányt ,akit igencsak megkínzott az élet ... Ő is rákos volt ... és komolyan mondom ,ha nem meséli ,eszembe nem jutott volna feltételezni róla miken ment keresztül .Az egyik legerősebb személyiség akit valaha megismertem ..:) ! Ő nem parázott rá a dolgokra,hanem felvette a harcot ! Neked is menni fog ! :)
2014. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom járnék-e ilyennel,de az egyszer biztos,hogy ha a barátnőd lennék vagy a haverod nem hagynálak cserben,mert ennél undorítóbb dolog nincs,egy ilyen nagy bajban magára hagyni valakit.Egyébként nem értem miért ijednek meg,mikor a rák nem fertőző,de az is lehet,hogy a barátnőd is csak félt,hogy elveszíthet,így inkább egyszerűen lerendezte a dolgot és szakított veled..
2014. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
2-es te meg ásd el magad,bebeszéli magának és vannak ennél nagyobb problémái az embernek?Ezt ugye te sem gondoltad komolyan?A rákot,hogy a sz*rba lehet bebeszélni?? Szerencsétlen-.-""
2014. febr. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nemár, hogy ennyi negatív válasz jön a lányok részéről :O

A srác egy hős, legyőzte a rákot a mai kor egyik legrettegettebb betegségét.

Nem értem mi kell a mai nőknek

2014. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!