Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok egy olyan sráccal akinek pszichés problémái lettek a rákos betegsége után?

Figyelt kérdés

23 vagyok, limfómám volt. Sajnos idegileg kikészültem miatta. Az összes barátom cserben hagyott, féltek tőlem, azt hitték fertőző vagyok. Ezért nem is látogattak hónapokig, felém se kérdeztek. Barátnőm akivel 3 évet voltam együtt még a betegség diagnosztizálása során hagyott ott (még ki sem derült hogy gyógyítható e). Ennek már 2 éve, de azóta se szedtem össze magam. Néha pánikrohamaim vannak, arra ébredek hogy újra rákos lettem. Ha bármilyen betegséget elkapok, azonnal rákra gyanakodom és kiborulok. Ilyenkor addig megyek amíg meg nem ismételik a vizsgálatokat a rákra és negatív nem lesz az eredmény.

Pszichiátriai kezelésre is járok már 2 éve, szedek gyógyszereket is, de a ráktól való félelem mindennél erősebb bennem.


Nagyon egyedül vagyok, nincs senkim. Szüleim nem élnek, testvéreim nincsenek. Már barátaim se. Amúgy csomagfutárként dolgozom, de az elég magányos meló, ott sem sikerült haverokra vagy barátnőre szert tennem. Amikor kiderül hogy rákos voltam, az emberek megijednem tőlem. Nagyon vágynék egy párra, de úgy érzem nincs így esélyem rá. Az állapotom szerintem azért sem javul mert egyedül vagyok, ha lenne valaki mellettem lehet hogy le tudnám győzni ezt az egészet.



2014. jan. 29. 13:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is hős vagy! És elszomorító, mennyi önző, lelketlen ember van.

Vonzás törvényét tudom ajánlani, nagyon át tudod vele alakítani az életedet. Pozitív gondolkodás és érezd jól magad! Sok szerencsét, ha kérdésed van kérdezz nyugodtan!:-)

2014. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehettél egy jó fej, ha minden ismerösöd faképnél hagyott amikor ekkora bajban voltál.


A lányokat meg ne pszichoterapeutaként keresd.



PTSD-d lehet amúgy.



Nekem is limfómám volt, ki kellett venni a lépemet, meg az agyamban is lett áttét.

2014. júl. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A limfóma nem a mai idők legrettegebb kórja, tök jók a gyógyulási arányai. A rák egy elég laza gyüjtő fogalom, ami a teljesen gyógyíthatatlan betegségekről a véglegesen gyógyíthatókat is lefedi.
2014. júl. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!