Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat elején ti összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elején ti összeköltöznétek?

Figyelt kérdés
több ezer kilométer választ el tőlle,de szerelem volt első látásra és úgy érzem költöznék hozzá
2014. jan. 29. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az elején sok mindent érez az ember, de ezek megtévesztők is lehetnek.....
2014. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
ezt te döntöd el!
2014. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi fél év utàn koltoztünk ossze de úgy érzem ez el lett kapkodva az elozo baràtommal a legelején koltoztem ossze és nem éreztem ezt szerintem ez a kapcsolattól nagyban függ
2014. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kapásból azt mondanám, ne tedd... érdemes előbb figyelni és gondolkodni....
2014. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
én biztos, hogy nem, de én szabadságpárti vagyok. Igaz, hogy lakva ismeri meg az ember a másikat, de nálam akkor is megvan a dolgok megszokott menete.
2014. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy még érdemes lenne, én hagynék időt a dolgoknak, és hidd el az idő és a távolság csak próbára teszi a dolgot, és ami nem öl meg az erősít, ha túléli a kapcsolatotok az efajta nehézségeket, még édesebb lesz majd az együttlét!:)
2014. jan. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
NEM!
2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi fél éve járunk, és barátom már felvetette, de nekem semmi kedvem összeköltözni. Pedig ez is távkapcsolat, de én szeretnék egyedül élni majd egy kicsit. (jelenleg még itthon élek, nyáron tervezek elköltözni, ahelyett javasolta, hogy inkább hozzá)
2014. jan. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem hülyeség viszonylag hamar összeköltözni, bár ez a körülményektől és kortól is függ, nyilván 18 évesen még ne az legyen az első :)

Én 6 évig voltam együtt az exemmel, akivel az utolsó 1,5 évben együtt is laktunk és szakítás lett a vége, kiderült hogy mégse passzolunk úgy egymáshoz, volt egy rakás problémánk is amiket már nem tudtunk együtt megoldani.

Most 23 éves fejjel, a mostani párommal úgy alakult hogy szinte rögtön összeköltöztünk, és szerintem ezzel semmi baj ha megtehetik a felek, akkor igenis felnőttként már nem árt ha megtapasztalhatják milyen a másik élete, mit csinál otthon egy szabadnapon, mik a szokásai stb. Mert ha komolyan tervezhesd a jövőd valakivel ezek elengedhetetlen dolgok, hogy tudd a másikról.

2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!