Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt a barátommal,minden nap szoktunk találkozni,de minden nap találkozik a barátaival.Tehát egy héten ugyanannyit van velem,mint a barátaival.. Fél órára lakunk egymástól. Én olyan vagyok,hogy tényleg csak ő számít nekem és mindent megtennék érte és legszívesebben vele lennék mindig.. De soha nem veszekedek,amikor a barátaival megy ki,meg sem említem.. Ma mondta nekem,hogy ő nem is szeretne közelebb lakni hozzám,mert akkor amikor menne le a barátaihoz,akkor engem is kéne hívjon,mert ha nem,biztos megsértődnék és ő nem szeretne mindig velem lenni és őt zavarja,hogy én igen. És ha már egy nap nem találkozunk a megszokott időben,már megemlítem neki.. Az a baj,hogy ebben igaza van,mert tényleg rosszul esne és az is,ha egy nap nem találkozna velem,de azért esne rosszul,mert akkor tudom,hogy a barátaival többet van,mint velem..

Szerintetek mennyire normális az,hogyha ugyanannyit van a barátaival,mint amennyit velem?

17 évesek vagyunk mindketten..


2014. jan. 29. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
teljesen normális...
2014. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen általában csak hétvégén találkoztam a barátommal, mégis ember lett belőlem...


Nem kapcsolatfüggő vagy, csak nem tudod magad lekötni mással, ezért lógsz nonstop a pasid nyakán. Később ez sokkal zavaróbb lesz a férfiaknak, hogy neked nincs semmi életed, saját barátaid, saját hobbid, igényed saját mozgástérre.

2014. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj,hogy közel állsz hozzá,de nem kell lógni rajta egyfolytában.
2014. jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mennyire normális az,hogyha ugyanannyit van a barátaival,mint amennyit velem? "


Ez teljesen normális egy komolyabban vett kapcsolatban.


"Én olyan vagyok,hogy tényleg csak ő számít nekem"


Ezt viszont nem tartom egészségesnek, mert az életed csak és kizárólag róla szól. Ez csak fél élet, és nem egészséges. Ezért is mondja, hogy nem akar hozzád közelebb menni: fojtogatod, élősködsz rajta és korlátozod a szabadságában.


Félre ne érts, egy jó kapcsolatban egyértelmű, hogy az ember mindig a lehető legtöbb időt szeretné a párjával tölteni, mert az okozza a legtöbb örömet. Csakhogy nálad már arról van szó, hogy a pasi az életed értelme, a szakmád, a hobbid és a levegő, amit beszívsz. Ez így nem jó!


Ellenben ez még szerintem nem kapcsolatfüggőség. Jelen pillanatban kontrollálatlanul szerelmes vagy. Akkor tartalak kapcsolatfüggőnek, ha mondjuk egy szakítás után igyekeznél a pasidat helyettesíteni egy másik fickóval, és vele is ugyanígy viselkednél. Akkor ugyanis egyértelmű, hogy nem a srác személye iránt rajongtál ennyire, hanem találtál valakit, aki eszköze lehet az életvitelednek.

2014. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól ráértek.
2014. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!