Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Van még esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Na az van hogy összejöttem álmaim csajával és kb 2 hetet jártunk és megmondta hogy valamiért csak barátként tekint rám. Meg az is közre játszott hogy a szülei elváltak és most nem tud egy párkapcsolatot. Mit csináljak nagyon magam alatt vagyok annyira örültem és....
2014. jan. 29. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ha csak barátként tekint rád, akkor hogyan jöttél össze vele, és hogyan jártok... van itt valami fogalom zavar....
2014. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bejövök neki de valahogy mégis inkább barát vagyok. Énse értem...
2014. jan. 29. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom mit érzel...én is éreztem..amikor az én VÉGZETEM evett meg és utána kiköpött mint valami férget...de...én nem tudom túltenni magam ezen, felkeresem majd...


te is tedd ezt, keresd fel és beszéld meg vele, hogy most mi van.


vagy ne keresd és az idő..igen a rozsdás idő majd segíteni fog.

2014. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
magyarul: szexet akar, kapcsolatot nem.
2014. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos vagy, de nem látja benned a férfit, ergo felrakott a polcra. Ha nem akarsz haverkodni vele, akkor sürgősen pattanj le róla.
2014. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!