Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, összejöhetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, összejöhetünk esetleg újra?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk, elég csúnya volt, mindketten nagyon bőven tehettünk róla. A hibáinkat beláttuk (részemről beteges féltékenység, meg több kisebb dolog, részéről hazugságok, stb - amúgy neki első kapcsolata volt), megbeszéltünk mindent. Látja, hogy megváltoztam, én is látom, hogy ő is változott.

Szóval tegnap szóba került az újrakezdés. Azt mondta, nem tud semmit még, gondolkozik, meg majd találkozunk, ilyesmik.. Erre én mondtam, hogy na akkor ebből nem lesz semmi, ismerkedem másokkal. Mondta, hogy miért, közben vele nem lehet folytatni a beszélgetést vele? Erre írtam, hogy nem szeretek egyszerre több pasival.. Ekkor írta, hogy akkor esetleg lehetne-e ő az, aki előnyt élvez?


Mit gondoltok? Én azt hiszem jó lenne, ha összejönnénk, másrészt meg eléggé félek is ettől.. Másrészt meg 2 napja azt írta, hogy nem tud most komolyat elképzelni, tegnap meg hogy belegondolt, és jó lenne ha együtt lennénk...


2014. jan. 29. 18:28
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Amúgy mindig attól féltem, hogyha szakítunk, utána ő majd össze-vissza dug mindenkivel, csajozgat.. Hát baromira nem így lett, úgyhogy én már most bízom benne teljesen.. Régebben elég rosszakat gondoltam róla, alaptalanul.
2014. jan. 29. 18:36
 12/21 Moszuke ***** válasza:

rendben győzd meg magad. nekünk 8

2014. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Másrészt meg 2 napja azt írta, hogy nem tud most komolyat elképzelni, tegnap meg hogy belegondolt, és jó lenne ha együtt lennénk..."


nekem inkább bizonytalannak tűnik,mint őszintének...egyszer így gondolja,egyszer úgy... valószínűleg ő se biztos benne,hogy működne ez a dolog kettőtök között.Ha nagyon átbeszélitek,max akkor van értelme újrakezdeni,de egyébként én is egyet értek az előttem szólókkal...újrakezdésnek nem sokszor van értelme,szakítottatok,kész.Nyilván vannak még érzelmi szálak,de az idő segíteni fog.

2014. jan. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem arra írtam az őszintét. Olyan dolgot mondott el, amit régen sose mert.

Részemről nincs érzelem, én teljesen túl léptem rajta, tudtommal ő is rajtam, ezért is lepett meg, amikor teljesen jól elbeszélgettünk és újra kezdett szimpatikus lenni..

Az utóbbi fél évben kb a falat kapartam, annyira nem szerettem.

2014. jan. 29. 18:54
 15/21 anonim ***** válasza:

persze,hogy szimpatikus lett,mert érzelmileg egykor kötődtetek egymáshoz,és azért ez nem tűnik el nyomtalanul...még ha 3 hónap is telt csak el.

Az előző válaszoló voltam.

2014. jan. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Mint kiderült, csak szórakozott, úgyhogy mindenki tapsolja meg jól, hogy engem újra a földbe döngölt.
2014. jan. 30. 17:17
 17/21 anonim ***** válasza:

Egyébként gyakran előfordul, hogy szakítás után ismét eszedbe jutnak a szép emlékek, meg hogy mit szerettél benne, talán még a szerelem is visszatér... de ez csalóka. Ha újra összejöttök, minden olyan lesz, mint régen, nem valószínű, hogy lesz pozitív változás.


Csak szórakozott? Akkor még jó, hogy nem jöttél vele össze újra.

2014. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta, túl elhamarkodta a döntést, és nem tudna szeretni. Régen is ezt csinálta, mondott valamit hirtelen és nagyon nem úgy volt...

De mindegy.. Remélem visszakapja majd mástól ezt..

2014. jan. 31. 12:51
 19/21 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nincs értelme bármit is várni tőle. Zárjátok le egyszer és mindenkorra.
2014. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Eddig is le volt zárva, csak olyan jól elbeszélgettünk akkor.. :(

De mostantól úgy lesz, mint régen.. Szia, szia, mizu semmi, szia...

2014. jan. 31. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!