Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm azt mondja szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja szemét vagyok, mert kimegyek külföldre. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Már a kapcsolat elején tudta, hogy majd ki akarok menni külföldre dolgozni és direkt mondtam is neki, hogy csak akkor járjunk ha ő ezt elfogadja. Eltelt 1 év azóta és most hisztizik meg elhord mindennek, hogy milyen szemét vagyok.

Tényleg az vagyok?

Kaptam egy nagyon jó lehetőséget, sokkal több pénzünk lenne, mint itthon.

23/F


2014. jan. 27. 08:36
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Egyrészt nem több "pénzünk", hanem pénzed lenne. A pénzed nem az övé, hanem a tied.


Másrészt, ha ez a véleménye, akkor dobd ki. Nem elég felnőtt és következetes hogy kapcsolata legyen. Kész.

2014. jan. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom, úgy gondolta, hogy megpróbál ezen változtatni, vagy te gondolod másképp, ha beleszeretsz.

Ennyiből nem állapítok meg szemétnek senkit, csak szerelmesnek, aki nem gondolkodik józanon.

Neked milyen lenne fordított esetben? Egy évig melletted van mindennap, tökre nyugodtnak érzed magad már vele, biztonségban, és egyszer csak közli, hogy elmegy...nem fogod látni, stb. ?

2014. jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első, nincs teljesen igazad. Ha ő úgy gondolja, hogy pénzük lenne és nem pénze akkor a barátnőjének nem lenne min hisztizni, mert vele tervez, és komolyabban.

Ebből nekem az jön le kérdező, hogy te komoly kapcsolatban gondolkozol és építed a jövődet. Nem tudom a barátnőd mennyi idős, de ha ő ezt nem érti meg akkor vagy önző, vagy ő nem akar komolyat és ez egy jó ürügy neki.

Vagy csak fél. Fél, hogy majd elveszít. Tényleg te nem tudnál segíteni neki, hogy ő is veled tudjon menni? Lehet ez megoldaná a konfliktushelyzetet.

2014. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elején biztos arra számított, hogy majd meggondolod magad, ha jobban összemelegedtek. Meg kell értetned vele ,hogy az ember nem szerelemből megy külföldre melózni. Bár lehet, hogy próbára teszi a kapcsolatot, de ha bízik benned és kitart, akkor ki lehet bírni valahogy ezt az időszakot.

Mondd el neki, hogy nagyon sokan élnek így, még házasok is, ahol kicsi baba van, hozzászoknak, és időnként haza jár az ember. Esetleg, ha neked beválik kint, később Ő is utánad mehet.

2014. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anno utolsó éves műegyetemistaként mi azt vettük észre, hogy hirtelen jobb csajok szemében is versenyképesek lettünk. Sok csaj bekalkulálta azt, hogy most tud könnyen megfogni olyan srácot, aki egy évre rá már jellemzően multinál dolgozó fiatal mérnökként jó partinak számít.


Nők ilyenkor azt érzik, hogy ha most otthagyod, akkor átverted. Ő téged választott akkor, amikor még nem voltál annyira jó parti (mert érezte, hogy számára minden szempontból kívánatos férfivá válsz), most pedig hogy már az vagy, eldobod. Sok hasonló történet volt körülöttem...


36F

2014. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt várja, hogy megkérdezd, veled megy-e. Erre nem gondoltál?
2014. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő nem akarna külföldre menni. Azt mondja inkább próbáljak itthon boldogulni. Csak az a baj, hogy itthon nem kapok annyit, mint külföldön. Házat venni pedig nem lehet csak hitelből. A külföld adna egy jó alapot. Havonta 2 napra hazajönnék azért.
2014. jan. 27. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
havi két nap neked kapcsolat? látja a végét és megijedt...ennyi..jogosan
2014. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt hitte hogy idővel majd annyira szeretni fogod, hogy nem akarsz majd elmenni , és itthon maradsz vele. A gond csak az hogy rosszul számolt, mert mégse szeretted meg annyira hogy vele maradj.


Te kimész külföldre, ő meg talál magának másik pasit aki talán tényleg szereti.

2014. jan. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!