Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúkhoz fordulnék tanácsért!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúkhoz fordulnék tanácsért! értelmesen! Valaki?

Figyelt kérdés
tfh (tegyük fel hogy) van barátnőd állítólag halálos szerelmes vagy. de nem mész el hozzá mert esik a hó? nem alszol ott mert a szüleid azt mondták nem aludhatsz ott nála (20évesen)? azt várod hogy mindig a lány jöjjön? és más lánnyal is flörtölgetsz a barátnőd tudtával? ez mi? szerintem minden csak nem szerelem, igazából megerősítést várok !

2014. jan. 29. 19:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

egy híres pszichológus mondta anno, hogy nincs olyan, hogy heves esőzés, csak gyenge barátságok....

remélem érted.

2014. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem szeret eléggé 18/f
2014. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kezdjük a legelején...

Mi értelme a rövidítésnek, ha utáni leírod mit jelent?

2014. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
a gyengébbek kedvéért .. amúgy én magam sem tudom így jobban tetszik :)
2014. jan. 29. 19:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Ugyan dehogy "halál szerelmes", csak ezt mondta, mert ezt akartad hallani, bár a kérdésed alapján erre már te is rájöhettél.
2014. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Anarchon válasza:
Hát ha egy kis hó megállítja, illetve a lánytól várja el hogy jöjjön, az elég nagy gáz, nem szerelem. A flört az nem nagy dolog. 23/F
2014. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen csak meg erősítést várok. viszont ez mind ellent mond azzal hogy amikor én megyek el vagyok kényeztetve .. :) teljesen akkor mindig az van amit én akarok minden rólam szól :) viszont ő nem nagyon szeret jönni mert utál buszozni jogsija nincs nincs aki felhozza szóval ez bonyolult ..de amúgy sokat foglalkozik velem szóval..ja .. kicsit olyan zavaros..
2014. jan. 29. 19:21
 8/15 anonim ***** válasza:

A hó a lánynak is ugyanúgy esik, mint a fiúnak, tehát ez nem lehet kifogás :)

A flörtölés a halálosan szerelmes pedig szerintem nem megy együtt.

Ergo annyira talán mégsem szerelmes.

2014. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Moszuke ***** válasza:
ez egy PP (puhap*cs)
2014. jan. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
?
2014. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!