Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz az átállás?

Figyelt kérdés
Fiúk, férfiak! Ha egy ideig a csajozásara, egy éjszakás kalandokra voltatok ráállva, de úgy döntötök,hogy már komoly barátnőt szeretnétek, akkor nehéz kicsit átváltani? Másabb, nehezebb udvarolni egy "normális lánynak", mint olyannak, aki egy csettintésre a tiétek is?
2014. jan. 29. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nehezebb
2014. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, csak egy dekóder és egy megfelelő antenna kell hozzá! ;)
2014. jan. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyformán nehéz találni!
2014. jan. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan amikor "feladod".

Nem akarsz arcokat váltani,nem akarod meggyőzni, nem akarod felszedni. Elfáradsz, ott ülsz a lánnyal szemben, nézed, és azon gondolkodsz, hogy mi f--t keresek én itt?

Beszél hozzád, nem hallod, és nem is érdekel. Tudod mi lenne a vége, és nem érdekel már. Elköszönsz, és pár mondatnál nem beszélsz velük többet, ha nem képes olyasmit mondani, ami megragad téged, és felkelti az érdeklődésedet.


Nem volt nehéz az átállás. Egyszer viszont leült egy randin velem szembe egy lány, aki beszélt hozzám, és érdekelt amit mond. Megnősűltem :)

2014. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Moszuke ***** válasza:
hát magától értetődő, hogy tesztelni fogja a türelmet, önzetlenséged, kitartásod és nem feltétlen fognak a javadra szolgálni az eddigi tapasztalataid, de kétlem, hogy lehetetlen lenne.
2014. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Moszuke ***** válasza:
Dowd.. ez piszok jó lett:))
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tényleg így volt :)
2014. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dowd, ez tetszett! :) Grat!
2014. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dowd, ez nagyon romantikus volt:)) (mindenféle nyáladzás nélkül)

Nem gondolkoztál még azon, hogy írni kezdj? :D

2014. jan. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nos irtam eleget az életem során :)))) Volt ilyen időszakom :)
2014. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!