Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Akit szeretünk, azt elengedjü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Akit szeretünk, azt elengedjük" Ti mit tennétek a helyemben, ha a barátotok elmenne külföldre tanulni?

Figyelt kérdés

Régóta gondolkozik azon,hogy kimegy külföldre egyetemre(repülővel kb 1600km). Lassan 5,5 éve vagyunk együtt, de már 1 éve együtt is élünk. Én sajnos nem tudok vele menni, rossz az angolom, anyukámat nem akarom itthon hagyni egyedül, nincs senkije, aki tudna segíteni, ha baja van, van egy kutyám is, nem tudom és nem is akarom odaadni senkinek(gondolom a vele való kiköltözés nem megoldható vagy legalábbis nem egyszerű)

Nem akarom itt tartani, szeretném, ha lenne egy valamit érő diplomája, világot látna, megtanulná tökéletesre a nyelvet és még számtalan előnye lenne az egésznek.

Viszont a távkapcsolatban nem hiszek, egy felnőtt férfi nem fogja kibírni, tudjátok.. Max szünetekben látnánk egymást, lehet még akkor sem.


Ti mit tennétek?


2014. jan. 30. 02:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt gondolom, valamennyire kiismerted. Tehát tök mindegy, hogy mit gondolsz, akármelyik felnőtt férfi mit bír ki, itt erről az egy felnőtt férfiről van szó.


Ő sem bírná ki félredugás nélkül? Ezt megkérdezed tőle, és a válaszától függően döntesz a továbbiakról.

2014. jan. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Azt mondta,hogy ő kibírná, szünetekben tudnánk találkozni, meg skypeolnánk minden nap.

De szerintem ez évekig nem menne úgy sem.

2014. jan. 30. 02:32
 3/13 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én kibírnám, kitartanék mellette.
2014. jan. 30. 02:33
 4/13 anonim ***** válasza:

"De szerintem ez évekig nem menne úgy sem."


Miben nem bízol? Benne? Magadban?


Én azt mondanám, menj vele. Mi van, ha kint kap állást? Nekem is nehéz volt elhagyni anyukámat, de a saját életemet is élnem kell. Kutyával meg nem lehet nehezebb költözni, mint gyerekekkel, azt is sokan teszik.

2014. jan. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
A kérdező saját magával nem tud dűlőre jutni, ezért próbál mindent a partnerre fogni. A kérdés valószínűleg nem az elkövetkező 1-2 évre vonatkozik, hanem sokéves, évtizedes távlatra. Fél a tanulástól, szeretne anyja szoknyája mellett maradni, szóval a változástól fél.
2014. jan. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
És az egyetem után? Addigra már annyira különböznétek... összeillenétek akkor már Szerinted?
2014. jan. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A kérdező saját magával nem tud dűlőre jutni, ezért próbál mindent a partnerre fogni. A kérdés valószínűleg nem az elkövetkező 1-2 évre vonatkozik, hanem sokéves, évtizedes távlatra. Fél a tanulástól, szeretne anyja szoknyája mellett maradni, szóval a változástól fél.


Téged sem az eszedért szeretnek otthon. Fogalmad sincs a családi életemről, már rég nem anyámmal élek és nem is ő tart el, szóval nem vagyok és nem is maradok a szoknyája mellett.


És az egyetem után? Addigra már annyira különböznétek... összeillenétek akkor már Szerinted?


Fogalmam sincs, gondolom jelentősen megváltozna(minden tekintetben).

2014. jan. 30. 03:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Most már érdekel, hova megy tanulni, ami repülővel is 1600 km?

Ha nem mész vele, jobb ha már most elköszöntök, és szabadon engeditek egymást.Nagyon messziről a szünetekben sem jön mindig haza majd, veszett ügy az egész. Ő berendezkedik ott egy teljesen más életre....

2014. jan. 30. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy nyomós indokot sem írsz arra,hogy Te miért nem mennél ki,amiket felsoroltál,az mind olyan rossz kifogás csak.De úgy néz ki,hogy azt viszont szeretnéd,ha Ő kimenne,De ez mellett rögtön kijelented,hogy az ilyen távkapcsolatban nem hiszel.Sztem a lelked mélyén szeretnél kicsit egyedül lenni..talán unalmas,vagy valamiért terhes Neked a mostani kapcsolat.
2014. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kimehetsz te is. Fogadsz egy gondviselőt, kifizeted. Tízszer annyit keresel kint, és meg van oldva. Kutya ??? Erre mondják hogy nem akarásnak nyögés a vége.!!!
2014. jan. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!