Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem, ki osztozik velem?

Figyelt kérdés

Lényeg a lényeg, elbuktam, megbuktam, bebuktam.

Reménytelen a szerelmem, mert a szerelmem túl logikus és száraz, nem gondolkodik a szívével.

Azt gondolja, hogy már nem működhet a kapcsolat, mert én egy rákfene vagyok, egy vírus, ami tönkre tette a szervezetét.

Reménytelen helyzetben mi adhat reményt?


2014. jan. 30. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben fejtsd ki a történetet, hogy jobban tudjunk segíteni:)
2014. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem fog tetszeni amit írok, de talán nem otthon kéne ülni és a gépen ecsetelni a lelki fájdalmadat, hanem tenni a szerelmedért, ha pedig most nem alkalmas az időzítés, akkor későbbre tervezni, hogy mit fogsz érte megtenni.


Én szakítottam az exemmel, mert nem bírtam már a fullasztó viselkedését, összejöttem egy pasassal, és közben folyamatosan kaptam az exemtől a szerelmes smseket és leveleket. Igen , ez tenni akarás. Nem a számítógép előtt ülve válthatod meg a világot, hanem kint, a saját házadon kívül. Hidd el, tudom miről beszélek.

ÉS mi lett a vége a nagy nyomulásnak? Kapott a hülye feje tőlem még egy negyvenedik vagy ötvenedik esélyt is,tehát a sokadikat.Beadtam a derekam, mert néz is ki valahogy, és amúgy is, talán ennyi idő után már megváltozik az ember.

De TE, ne nyavalyogj itt , mert ezzel magadat írod le. Ha szeretsz valamit vagy valakit, azért tenni kell. Dolgozz meg érte, ha már ahogy te fogalmaztál,"elbuktál".

2014. jan. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

üdv a klubban, testér.

:-)

2014. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

+v


egyébként velem ugyan ezt csinálta egy lány.

beadta nekem a halálos elegyet, a halálos koktélt és megfertőzött, mint egy méreg és nem tudom magamban semmivel sem semlegesíteni ezt a mérget, mert ez a méreg nem megöl, hanem belülről emészt, mindaddig míg el nem pusztít és csak üres héj leszek utána és csak egy valami, egy valaki tudja ezt a mérget semlegesíteni....az aki beadta..az akit szeretek...az a lány..istenem az a lány....mikor lesz vajon az enyém. éljek szellemként, bolyongva, vagy sírjak halkan csendben összekuporodva...nem, nem, nem, nem..ezt én elutasítom, megtagadom, visszautasítom, nem kell, nekem nem...nekem Lia kell istenem add vissza nekem csak még egyszer, adjon nekem 1 esélyt, ha létezel könyörgök segíts nekem.


tehát kérdező...tudom miről beszélsz, tudom mit érzel :-(...sajnos....

2014. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!