Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemel még egy esélyt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemel még egy esélyt?

Figyelt kérdés
A párom, amióta külföldön él, teljesen megváltozott, alig keres, mindig van valami kifogása, hogy miért nem tudtunk beszélni. Folyton közbejön neki valami, és én már nagyon unom, hogy időpontot kell kérnem tőle és még akkor sem ér rám. Igyekszem megbeszélni vele, és állítása szerint próbál jobban odafigyelni, de nem sok sikerrel. Pár napja, amikor kb. az ezredik ilyen alkalom volt, hogy nem beszéltünk, akkor megsértődött, hogy már megint ezzel jövök, meg neki van más dolga is rajtam kívül. Ez csak azért bosszant, mert nekem is lenne, de én meg tudom oldani, hogy beszélhessek vele... ő pedig nem képes viszonozni. Most megsértődött és szakítani akart, konkrétan még aznap le is szedte fb-ről, hogy kapcsolatban vagyunk, meg a közös képeket is. Aztán megjegyeztem neki, hogy ez így gyorsan ment, meg ennyit jelent neki ez az egész? Ennyire becsüli, hogy kitartottam mellette? Másnap újra felkért, hogy legyünk kapcsolatban, mert gondolkodott rajta és majd ha hazajön, megbeszéljük, de szeretné folytatni. Szerintem nem sok értelme van, bármennyire is szeretem,m ert nem képes változtatni, folyton ugyanaza a probléma jön elő, ráadásul a jövőnket is másképp terveztük el. Nem tudom, mit tegyek, mert nagyon szeretem még mindig, de kiábrándító, hogy ennyire gyerekesen viselkedett.
2014. jan. 30. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így hosszabb távon nem fog menni, ha most megcsinálta ezt, később is meg fogja...
2014. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem
2014. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!