Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatni? Megérdemel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni? Megérdemel még egy esélyt? (többi lent)

Figyelt kérdés
lassan egy hónapja járok egy sráccal, és tegnap estig minden tökéletesnek tűnt, aztán tegnap este kiderült hogy más lányokat is szédít mellettem, olyan beszélgetéseket olvastam vissza amikben szex, csók, vágyakozás és együtt alvás is szóba került, habár a srác leírta a csajnak hogy van bnöje(vagyis én). Mikor megtudtam nagyon kiborultam, mert velem is úgy indult az ismerkedés hogy volt vkije és miattam dobta ki az akkori csaját. Azóta többször beszéltünk, ő sír, könyörög még le is térdelt elém, hogy tudja h hibázott és hogy bocsássak meg neki, mert hogy mennyire fontos vagyok neki, és hogy rá jött hogy velem akarja leélni az életét..ez persze mind szép és jó, de nem tudom merjek-e hinni neki.félek ha most azt mondom hogy oké lapozzunk akkor ugyanúgy fog ez folytatódni... Eközben ő törölte magát az adott közösségi portálról de kétlem hogy ez bármire is megoldás lenne.Segítsetek. :(
2013. nov. 22. 06:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen meg, látszik rajta, hogy megbánta és valójában nem csinált semmit. Persze lehetséges ez később megint terítékre kerül, a kérdés az, hogy mennyire vagy képes ezt tolerálni.

Mellesleg nem ismerhetsz minden részletet az előző barátnőjével kapcsolatban, lehet már akkor is elég ramaty volt az egész kapcsolat és ezért lépett ki.

2013. nov. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes folytatni, mert ez az ember már kifelé tart a kapcsolatból, és idő kérdése mikor találja meg az új partnerét és mikor fog téged dobni.
2013. nov. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit vártál ha miattad dobta az előzőt? Azt hitted, hogy veled nem teszi meg? Ez a srác ilyen. Mintha csak az exemet látnám.. Te meg jó nagy naiv voltál. Hány évesek vagytok?
2013. nov. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, a "lapozás" után is állandó gyanakvásban, bizalmatlanságban élnél, akkor ne folytasd. Nehéz egy ilyen után ugyanolyan bizalommal lenni a másik felé, mint korábban.
2013. nov. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval:

1. Veled is úgy jött össze, hogy közben más barátja volt

2. Melletted folyamatosan szédített más lányokat

3. "veled akarja leélni az életét"



Komolytalan a srác. Ha Neked megéri a gyanakodás (hol van, miért nem veszi fel a telefont stb.), akkor hajrá, de ebből szerintem semmi egészséges nem sül ki. Ha lett volna lehetősége, meg is csalt volna, ebben ne legyen kétséged!

2013. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne higgy az olyan bűnbánatnak, ami a lebukás után kezdődik.
2013. nov. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!