Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar féltékennyé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar féltékennyé tenni az exem?

Figyelt kérdés
kb már fél éve nincs közünk egymáshoz,az az idő alatt szinte nem is futtam össze vele. De most hogy tél van rengeteget láttom a koripályán. És annyira szánalmas amit leművel. Előttem ölelget egy lány miközben végig engem néz. Kb végig ezt csinálja. Vagy az öltözőbe oda jön mellém oda hiv egy csajt s megint kezdi elölről..annyira átlátszó..de nem értem miért csinálja ha nem érdeklem őt?
2014. jan. 30. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert gyáva odamenni hozzád, és beismerni a hibáját. Addig fogja csinálni míg neked jön valaki és lecsap a kezéről téged.Aztán lesz sirdogálás meg kesergés:)
2014. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. mert vissza akar szerezni, és azt hiszi, hogy így sikerül féltékennyé tennie, aztán megpróbálod magad visszakönyörögni hozzá

2. mert azt akarja mutatni, hogy neki mennyire jó nélküled, és megkap bárkit, akit csak akar

Vagy akár ez a kettő együttesen.


De ha nem akarsz semmit tőle, akkor hagyd figyelmen kívül és kész. Egy idő után abba fogja hagyni. Mert ha reagálsz rá, azzal csak jobban szítod a tüzet. Éld az életed, próbálj meg valami normális srácot összeszedni, és ne törődj vele, mert tényleg borzasztóan gyerekes és szánalmas, amit csinál.

2014. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!