Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékennyé akar tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékennyé akar tenni vagy ennyire túl van rajtam?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok más véleményére is mert megőrülök, ha ez így folytatódik tovább. A barátom és én 2 hónapja szakítottunk. Nagyon megviselt hiszen szeretem és hiányzik. Igazából egy teljesen "mondvacsinált" okkal dobott ki, sajnos egy kicsit lapossá vált a kapcsolatunk a vége felé, pedig csak fél évet voltunk együtt, viszont nehéz volt megoldani a találkozást... Így vége lett. Ezek ellenére eléggé megszerettük egymást. Mikor elváltunk egymástól, azt mondta, hogy ne okoljam magam, neki most senki sem jó, egyedüllétre vágyik és hogy nem nagyon fér ez most bele az életébe..://

Ő:


szeretlek nagyon! Már olyan szinten hogy az leírhatatlan,megfogalmazhatatlan! Nincs is rá szó hogy mennyire!

19:40

én:


nemár:)) én is nagyon szeretlek téged:) és bárcsak néha jobban kitudnám fejezni magam, hogy tudd, hogy mennyire:) nem is tudom hogy történt de így van:)

19:41

Ő:


Én sem tudom, de sokszor már beteges,annyit jársz a fejemben! Szinte mindig, ha rád gondolok akkor új erőt ad nekem mindenhez!

19:43

én:


mennyire édes vagy:) néha szoktam gondolkodni hogy most mit csinálnék ha nem ismertelek volna meg.. nem is tudom már elképzelni:)

19:52

Ő:


én sem beleőrülnék nélküled az biztos!


ebből nem az jönne le, hogy mennyire szeret és hogy milyen komoly a kapcsolatunk? Az volt. Na de rátérnék a lényegre. Mikor összejöttünk akkor megbeszéltük, hogy nem egy ilyen mai kis pár leszünk akik a facebook üzenőfalán élik a kapcsolatukat.. Nem is nagyon érdekeltünk vele.. Most itt ilyenekre gondolok, hogy nem állítottuk át, hogy "kapcsolatban" meg stb.. Sőt ő soha be sem szokta. Nem törődött ezekkel a dolgokkal, csak azért kezdte el használni a közösségi oldalt, hogy velem tartsa a kapcsolatot. Rátérek a lényegre. Amióta szakítottunk, van egy fiú barátom. Szerintem érdeklem őt, viszont én senkire sem tudok egyelőre "úgy" tekinteni.. Egyszer mikor vele sétáltam akkor látott minket a volt barátom.. Amit később vissza is hallottam a barátaiból olyan formában, hogy "látom hamar túl tetted magad a Petin.." nem értettem, hogy ez miért érdekli őket.. nem az ő dolguk, de ebből nekem az jött le, hogy téma vagyok még nála. Ezután jött a számomra érthetetlen.. Ő aki SOHA nem csinálja ezt, most beállította facebookon, hogy kapcsolatban van? Egyből arra gondoltam, hogy valószínűleg elfelejtett viszont a barátnőm (nem tudom hogy helyesen e) állandóan biztat, hogy ez mi másnak lehetne a jele minthogy még érdeklem.. Tudni kell róla, hogy nagyon nagyon makacs ember szóval még ha igaza is lenne a barátnőmnek és tényleg érdekelném még, akkor sem keresne. Nagyon büszke, akár csak én..

Szóval akkor ez most mi? Elfelejtett vagy van esélye, hogy tényleg féltékennyé akar tenni?

Köszönöm szépen a válaszokat.

19L



2013. márc. 30. 20:06
 1/5 A kérdező kommentje:
törődtünk vele*
2013. márc. 30. 20:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem féltékennyé akar tenni. Férfiként és abból ahogyan leírtad, ez a véleményem.
2013. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baccardi01 ***** válasza:
Az könnyen meglehet, hogy féltékennyé akar tenni.
2013. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, így női szemmel tudom csak nézni az eseményeket. Nos, szerintem féltékennyé akar tenni. Inkább a lányoknál olyanok a barátnők, hogy maguktól kiabálnak kígyót-békát a volt palira. A csávók csak akkor foglalkoznak egymás kapcsolatával, főleg szakítás után, ha ő megkéri rá őket.


Szóval valószínűleg ő küldte rád őket, hogy megtudja, mit válaszolsz, tényleg túltetted-e magad rajta. :)A kapcsolatot is azért tette ki, hogy keresd. Ha tényleg túl lenne rajtad, és valaki mással lenne boldog, nem az lenne az első, hogy kiírja országnak-világnak, ha amúgy sose szokta.

2013. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! tehát ezek szerint meg van rá az esély, hogy tényleg csak azért csinálja, hogy bosszantson vele.. teljesen kétségbe vagyok esve:(
2013. márc. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!